Domšaičio galerijoje – viskas apie skulptūrą

Domšaičio galerijoje – viskas apie skulptūrą

2019 m. „Menų dūzgės" Prano Domšaičio galerijoje skirtos skulptūros temai. Juk galerijoje turime išskirtinę Vytauto Kašubos (1915–1997), paminklo Lietuvos Didžiajam kunigaikščiui Gediminui Vilniuje autoriaus, skulptūrų ekspoziciją „Žmogaus misteriją“, o Klaipėdos viešosiose erdvėse – daug vertingų monumentaliosios skulptūros objektų.
Klaipėdoje gyvena ir kuria puikūs skulptoriai. Tarp jų – Algirdas Bosas, kaip ir V. Kašuba, paminklų ir medalių kūrėjas. Susitikimas su A. Bosu „Skulptorius apie save ir apie skulptorių“ vyks V. Kašubos skulptūros ekspozicijoje. A. Bosas pasakos apie savo kūrybą, išgirsime profesionalo įžvalgas apie V. Kašubos kūrinius. Kūrybinėse dirbtuvėse kartu su A. Bosu tyrinėsime skulptūroje naudojamas medžiagas ir jų raišką, paliesime ir piešinio svarbą skulptūroje. Kartu tai bus puiki proga susipažinti su A. Kašubienės parengtu ir išleistu 5 albumėlių rinkiniu, kuris skirtas jos vyro atminimui pagerbti ir kurį dailininkė skiria Lietuvos vaikams, jaunimui ir jų mokytojams, kad artimiau susipažintų su skulptoriaus darbais.

SVARBU. Edukacijos savaitę „Menų dūzgės" organizuoja Kultūros ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru, todėl, renginio dalyviai, norintys gauti pažymėjimus, turi registruotis „Ugdymo sodo" internetinėje svetainėje:
https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?14853
(jeigu neįeinate paspaudę ant nuorodos, nukopijuokite ją ir įdėkite į paieškos laukelį)
Renginys nemokamas. Kviečiame

  • 2019-04-24  10:00 - 13:00
2019-04-24 10:00 2019-04-24 13:00 Europe/Vilnius Domšaičio galerijoje – viskas apie skulptūrą 2019 m. „Menų dūzgės" Prano Domšaičio galerijoje skirtos skulptūros temai. Juk galerijoje turime išskirtinę Vytauto Kašubos (1915–1997), paminklo Lietuvos Didžiajam kunigaikščiui Gediminui Vilniuje autoriaus, skulptūrų ekspoziciją „Žmogaus misteriją“, o Klaipėdos viešosiose erdvėse... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/domsaicio-galerijoje-viskas-apie-skulptura/date-20190424/ LDM Prano Domšaičio galerija , Liepų g. 33, LT-92145 Klaipëda, Klaipėda, Klaipėdoje