Dizaino jūra, Jūros šventėje 2018

Dizaino jūra, Jūros šventėje 2018

„Jūros šventė“ yra kone didžiausias ir smagiausias vasaros renginys pajūryje, pritraukiantis tūkstančius žmonių iš visos Lietuvos ir ne tik. Antrus metus iš eilės, Turgaus gatvėje, bus atskira erdvė dizaineriams ir kūrėjams – „DIZAINO JŪRA“.
"DIZAINO JŪRA“ buria dizainerius ir kūrėjus po vienu stogu, tad čia – ypač patogu užsukti ramiai pasivaikščioti ir apžiūrėti kruopščiai parengtas dizainerių ekspozicijas. DIZAINO JŪRA ypatinga tuo, kad čia savo ekspozicijas pristato patys kūrėjai ir dizaineriai, tad užsukus ir susidomėjus vienu ar kitu kūriniu, galima ne tik jį įsigyti, bet ir sužinoti jo atsiradimo istoriją bei gamybos subtilybes tiesiai iš kūrėjo lūpų. 

  • Liepos 27 d.
2018-07-27 2018-07-27 Europe/Vilnius Dizaino jūra, Jūros šventėje 2018 „Jūros šventė“ yra kone didžiausias ir smagiausias vasaros renginys pajūryje, pritraukiantis tūkstančius žmonių iš visos Lietuvos ir ne tik. Antrus metus iš eilės, Turgaus gatvėje, bus atskira erdvė dizaineriams ir kūrėjams – „DIZAINO JŪRA“. "DIZAINO JŪRA“ buria dizainerius ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/dizaino-jura-juros-sventeje-2018/date-20180727/ Klaipėda