Dialogas: Interaktyvi vakarienė

Dialogas: Interaktyvi vakarienė

Tai finalinis kultūrinės ir socialinės sanglaudos projekto vakaras, kurio metu Jūs esate kviečiami į interaktyvią vakarienę. Šešias dienas vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavęs Klaipėdos jaunimas, jaunuoliai iš neįgaliųjų centro „Klaipėdos Lakštutė“ ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos Viltis“, o taip pat ir Apeirono teatro komanda kviečia Jus naujai patirčiai.

Vakarienė – daugybę simbolių savyje talpinantis ritualas, kuris mūsų gyvenime dažnai praranda prasmę dėl savo kasdieniškumo.
Tačiau mes Jus kviečiame avantiūrai.
Ne tik ragavimui ir mandagiam bendravimui.
Kviečiame Jus DIALOGUI, kurio metu galbūt sugriausime įsitikinimą, kad skirtingi žmonės sunkiai susikalba.

Rekomenduojame apsirengti paprastai ir patogiai.

Įėjimas – nemokamas.

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Prie projekto įgyvendinimo dalinai prisideda:
Klaipėdos miesto savivaldybė
Klaipeda - European Youth Capital 2021
Klaipedos Nafta
UAB "Mūsų Laikas"

Projekto partneriai:
Klaipėdos Lakštutė
Klaipedos Viltis
Media Dia
OldCity's Klaipėda

  • 2019-06-22  nuo 17:00
2019-06-22 17:00 2019-06-22 17:00 Europe/Vilnius Dialogas: Interaktyvi vakarienė Tai finalinis kultūrinės ir socialinės sanglaudos projekto vakaras, kurio metu Jūs esate kviečiami į interaktyvią vakarienę. Šešias dienas vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavęs Klaipėdos jaunimas, jaunuoliai iš neįgaliųjų centro „Klaipėdos Lakštutė“ ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/dialogas-interaktyvi-vakariene/date-20190622/ Apeirono teatras, Turgaus g. 16, Klaipėda, Klaipėdoje