Dialogas #1

Dialogas #1

Dokumentinės fotografijos paroda ir filmo pristatymas

2019 metų birželio 17 – 22d. Klaipėdoje, Apeirono teatre vyko kultūrines ir socialines sanglaudas skatinanti iniciatyva „Dialogas“. Šešias dienas vykusiose teatrinėse dirbtuvėse bendram kūrybiniam, edukaciniam darbui apsijungė trys skirtingos tikslinės grupės: protinę negalią turintis jaunimas, profesionalūs teatralai ir Klaipėdos jaunimas. Projekto metu psichologinio-socialinio teatro pratimų principais režisierės, aktorės, programos sudarytojos Greta Gudelytė ir Eglė Kazickaitė dirbo su jaunimu iš Klaipėdos , jaunimu iš neįgaliųjų centro ,,Klaipėdos lakštutė" ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos ,,Klaipėdos viltis". Šio bendražmogiško ryšio kupino projekto metu buvo išgyventa daug artumą, saugumą, atradimo ir suvokimo jausmus žadinančių emocijų. Jos įstrigo ne tik dalyvių esatyje, tačiau buvo fiksuotos ir fotografo Ruslano Bolgovo ir video operatoriaus Vido Valinčiaus.
2019 m. Rugsėjo 10 d. 18 val. Klaipėdos Ievos Simonaitytės bibliotekoje bus pristatyta Ruslan Bolgov fotografijų paroda „Dialogas #1“, kurioje išvysite Apeirono teatre artumo ir pažinimo metu užfiksuotas akimirkas. Tą patį vakarą, toje pat vietoje 18:30 val. Apeirono teatras kartu su Media Dia Klaipėdos visuomei pristatys dokumentinį, trumpo metro filmą tuo pačiu pavadinimu „Dialogas“. O po visko, žiūrovus kviesime pasikalbėjimui su renginio organizatoriais ir projekto dalyviais.

Renginys nemokamas :)

Projekto vykdytojas:
Apeirono Teatras
Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo:
Klaipedos Viltis
Klaipėdos Lakštutė
Media Dia
Fotopolis.lt
Klaipedos Nafta
Klaipėdos miesto savivaldybė
Klaipeda - European Youth Capital 2021
UAB "Mūsų Laikas"
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

  • 2019-09-10  nuo 17:00
2019-09-10 17:00 2019-09-10 17:00 Europe/Vilnius Dialogas #1 Dokumentinės fotografijos paroda ir filmo pristatymas 2019 metų birželio 17 – 22d. Klaipėdoje, Apeirono teatre vyko kultūrines ir socialines sanglaudas skatinanti iniciatyva „Dialogas“. Šešias dienas vykusiose teatrinėse dirbtuvėse bendram kūrybiniam, edukaciniam darbui apsijungė trys skirtingos tikslinės... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/dialogas-1/date-20190910/ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje