Darius Žvirblis

Darius Žvirblis

Tikriausiai visi jau žinote, kad Darius Žvirblis yra vienas įdomiausių dainų kūrėjų, indie tipo stiliaus atlikėjų, kažkada buvusios roko ir ne tik grupės „Atika“ lyderis, siela ir meno vadovas ir tikriausiai dar daug daugiau visko žinote apie jį.
Įtariu žinote, kad yra išleista galybė albumų ir pusiau albumų. O dabar žinokite, kad Darius leidžia naująjį albumą, kuriame gal ir girdėti kūriniai, bet ar juos atpažinsite, klausimas, nes aranžuoti ir įrašyti jie su styginių kvarteto pagalba ir skamba nerealiai!

Šis vakaras skirtas pasidžiaugti nauju albumu, įsigyti jį, išgirsti Dariaus komentarą apie jį, informaciją apie leidybines kančias, koks blogas gyvenimas ir kodėl ne visada išeina groti su kvartetu.
Taigi, susitinkame.

Tikrai bus bosistas Aurimas Stonys, perkusininkas Michailas Denisenko, o dėl kitų dar neaišku, bet mes būsim ir šito jau gana.

Įėjimas 4 eur
Staliukiai: 865545040

  • Gruodžio 7 d.  nuo 19:00
2018-12-07 19:00 2018-12-07 19:00 Europe/Vilnius Darius Žvirblis Tikriausiai visi jau žinote, kad Darius Žvirblis yra vienas įdomiausių dainų kūrėjų, indie tipo stiliaus atlikėjų, kažkada buvusios roko ir ne tik grupės „Atika“ lyderis, siela ir meno vadovas ir tikriausiai dar daug daugiau visko žinote apie jį. Įtariu žinote, kad yra išleista galybė albumų ir pusiau albumų. O dabar... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/darius-zvirblis/ PAUZĖ, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai