„Daktaras žino viską“

„Daktaras žino viską“

Prasminga teatro komedija „Daktaras žino viską“ pagal Igorio Glinkovo pjesę (16+)


Režisierius: Oleg Fomin
Vaidina: Aleksej Makarov, Oleg Fomin, Vladimir Feklenko

Kodėl verta pamatyti spektaklį „Daktaras žino viską“?
1. Amžinos temos, kurios visuomet bus aktualios.
2. Nepakartojama aktorių vaidyba privers stebėti veiksmą neatplėšiant akių.
3. Įdomūs sceniniai sprendimai.

Kovo 5 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose galėsite išvysti tikrai nuostabų pastatymą. „Daktaras žino viską“ nėra situacijų komedija. Spektaklį geriau pavadinti „vienos situacijos komedija“ ir šioje situacijoje atsidūrė visi pastatymo veikėjai.

Iš pirmo žvilgsnio labai kasdieniška situacija: konsultuotis pas daktarą ateina dviese, kad išlietų savo sielos bėdas. Tačiau pacientai nėra žmonės, tai – angelas ir demonas. O jų problemos tokios, kad darosi neaišku, kam turi padėti daktaras? Jiems, sau ar iš karto visai žmonijai? Nelengvi šviesos ir tamsos atstovų tarpusavio santykiai neabejotinai prajuokins žiūrovus, o gal privers  nusibraukti ašarą...

„Daktaras žino viską“ pastatytas sekant geriausiomis teatro komedijos žanro tradicijų. Šį vakarą neabejotinai prisiminsite – juk šiomis dienomis sunku rasti pastatymų, kurie leistų susirinkusiems ne tik kvatoti, bet ir priverstų susimąstyti apie tai, kas vyksta.

Spektaklio režisierius – Oleg Fomin. Jis taip pat vaidina spektaklyje. Kitus vaidmenis atlieka Vladimir Feklenko ir Aleksej Makarov.
Laukiame Jūsų!

  • 2019-03-05  nuo 19:00
2019-03-05 19:00 2019-03-05 19:00 Europe/Vilnius „Daktaras žino viską“ Prasminga teatro komedija „Daktaras žino viską“ pagal Igorio Glinkovo pjesę (16+) Režisierius: Oleg Fomin Vaidina: Aleksej Makarov, Oleg Fomin, Vladimir Feklenko Kodėl verta pamatyti spektaklį „Daktaras žino viską“? 1. Amžinos temos, kurios visuomet bus aktualios. 2. Nepakartojama aktorių vaidyba... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/daktaras-zino-viska/date-20190305/ Klaipėda