Cukrinė Kalėdų pasaka

Cukrinė Kalėdų pasaka

Vaikus ir ne tik vaikus kviečiame laiku nusikelti į paslaptingąsias senolių Kalėdas. Čia išvysite dalį klaipėdietės Nijolės Bendikaitės senovinių kalėdinių žaisliukų gausios kolekcijos. Kolekcininkė prikaupusi daugiau kaip 10 tūkst. įvairių kalėdinių ir naujamečių atributų, parvežtų iš Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Japonijos ir kt. Surinkti žaisliukai pagaminti iš skirtingų medžiagų: stiklo, vatos, plastiko, metalo, popieriaus, molio, vaško ar šiaudų.
Kolekcija eksponuojama nuo gruodžio 6 d. iki pat Trijų karalių šventės cukrinukų (vaikų, sergančių cukriniu diabetu) namuose – klube „Smalsučiai“ (Herkaus Manto g. 47, Klaipėda). Čia taip pat galėsite gauti informacijos, kas yra 1 tipo cukrinis diabetas, sužinosite, kaip vaikai matuoja cukraus kiekį ir kaip leidžiasi insuliną, o suaugusieji galės pasimatuoti savo cukraus kiekį kraujyje. 
Auka – nuo 1 eur asmeniui. Surinktos lėšos bus skirtos vaikų, sergančių cukriniu diabetu, vasaros stovyklai.
Grupėms būtina iš anksto registruotis tel. (8 682) 50456.
Lauksime Jūsų atvykstant!

2018-12-20 10:00 2018-12-20 10:00 Europe/Vilnius Cukrinė Kalėdų pasaka Vaikus ir ne tik vaikus kviečiame laiku nusikelti į paslaptingąsias senolių Kalėdas. Čia išvysite dalį klaipėdietės Nijolės Bendikaitės senovinių kalėdinių žaisliukų gausios kolekcijos. Kolekcininkė prikaupusi daugiau kaip 10 tūkst. įvairių kalėdinių ir naujamečių atributų, parvežtų iš Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Japonijos ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/cukrine-kaledu-pasaka/date-20181220/ Klaipėda
Kiti Šeimai