Coldplay Tribute Lietuva | baras Jazzpilis

Coldplay Tribute Lietuva | baras Jazzpilis

Viena sėkmingiausių Britanijos alternatyvaus roko grupių Coldplay šiemet skaičiuoja savo kūrybos dvidešimtmetį. Per šį laiką kolektyvas išleido 7 albumus su dešimtimis klausytojų numylėtų kūrinių, tokių kaip „Viva La Vida“, „Clocks“, „Yellow“, „Paradise“ bei „Up & Up“, laimėjo 7 „Grammy“ statulėles ir begalę kitų apdovanojimų. Grupės dainas koncertuose choru dainuoja milijonai gerbėjų, o albumai parduodami šimtatūkstantiniais egzemplioriais.

Su grupės dainomis praleidę didžiąją gyvenimo dalį, vilniečiai Rokas Dobužinskas (vokalas), Romanas Dzindzeleta (gitara), Joris Sodeika (pianinas), Vytautas Vansavičius (bosas) bei Mindaugas Stundžia (mušamieji) į Klaipedą atvyksta kaip pirmasis ir vienintelis šios grupės projektas šalyje - "Coldplay Tribute Lietuva". Jau keturis metus kartu grojantis kolektyvas į Jazzpilį atveš tiek seniai fanų pamėgtus, tiek naujus Coldplay hitus.

"Coldplay Tribute Lietuva" pasirodymas bare-muzikos klube Jazzpilis jau Balandžio 5 dieną❗️

NES ČIA GYVENA MUZIKA...
Duris vakarienei atidarome nuo 18:00 val.
Koncerto pradžia 22:00 val. (koncerto trukmė 2x45 min)
Vakaro programos kaina 8 Eur
............................................................................
Staliukų rezervacija - www.jazzpilis.lt
Neatvykus iki 21:30 val., rezervacija atšaukiama
............................................................................
Po koncerto dar daug geros muzikos ir įėjimas NEMOKAMAS

  • 2019-04-05  nuo 22:00
2019-04-05 22:00 2019-04-05 22:00 Europe/Vilnius Coldplay Tribute Lietuva | baras Jazzpilis Viena sėkmingiausių Britanijos alternatyvaus roko grupių Coldplay šiemet skaičiuoja savo kūrybos dvidešimtmetį. Per šį laiką kolektyvas išleido 7 albumus su dešimtimis klausytojų numylėtų kūrinių, tokių kaip „Viva La Vida“, „Clocks“, „Yellow“, „Paradise“ bei... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/coldplay-tribute-lietuva-baras-jazzpilis/date-20190405/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje