ČIA IR DABAR | Gyvos muzikos ir šokio performansas

ČIA IR DABAR | Gyvos muzikos ir šokio performansas

| Gyvos muzikos ir šokio performansas |
ČIA IR DABAR


Šeštadieninio turgaus šurmulys, ir virš jo gyvai violončelių atliekama muzika. Įprasta miesto vieta, bet šįkart kviečianti netikėtam potyriui – gyvai instaliacijai turguje, drastiškai kontrastuojančiai įprastai turgaus atmosferai. Labai lėtas judesys, lydimas gyvai atliekamos muzikos – kontrastas turgaus greičiui, paviršutiniškam „perku – parduodu“ santykiui.

Visa tai – „GYVENIMO TURGAUS“ dėlionė, kuriama 10 violončelių muzikos ir 40 šokėjų, vyksianti tik „ČIA IR DABAR“.

Tai jau penktas Klaipėdos koncertų salės ir Šeiko šokio teatro bendras projektas, šįkart apjungsiantis miesto senjorų – neprofesionalių Šeiko šokio teatro studijos šokėjų bendruomenę ir Tarptautinio Klaipėdos violončelės festivalio dalyvius. Projektas inicijuotas Mindaugo Bačkaus – vieno intensyviausiai koncertuojančių violončelininkų ir Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovo ir Agnijos Šeiko – teatro meno vadovės, Auksinio scenos kryžiaus ir daugelio kitų scenos menų apdovanojimų laureatės.

.....................................


Idėja ir konceptas: Agnija Seiko ir Mindaugas Bačkus
Atlikėjai: Šeiko šokio teatras, festivalio violončelininkų ansamblis ir Klaipėdos senjorai
Koprodiuseriai: Šeiko šokio teatras Tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis ir konkursas

♫ Performansas nemokamas.

  • 2019-05-11  11:00 - 12:20
2019-05-11 11:00 2019-05-11 12:20 Europe/Vilnius ČIA IR DABAR | Gyvos muzikos ir šokio performansas | Gyvos muzikos ir šokio performansas | ČIA IR DABAR Šeštadieninio turgaus šurmulys, ir virš jo gyvai violončelių atliekama muzika. Įprasta miesto vieta, bet šįkart kviečianti netikėtam potyriui – gyvai instaliacijai turguje, drastiškai kontrastuojančiai įprastai turgaus... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/cia-ir-dabar-gyvos-muzikos-ir-sokio-performansas/date-20190511/ Klaipėdos Senasis Turgus, Turgaus a.5 , Klaipėda, Klaipėdoje