BSM trio: Bačkus, Sviackevičius, Mikeliūnas

BSM trio: Bačkus, Sviackevičius, Mikeliūnas

Visi BSM trio dalyviai yra gerai žinomi Lietuvos muzikinėje panoramoje. Raimondas Sviackevičius – plataus akiračio menininkas, talentingas solistas ir pedagogas, akordeono muzikai skirtų festivalių rengėjas. Mindaugas Bačkus – vienas geriausių Lietuvos violončelininkų, koncertuojantis visais įmanomais amplua: tiek kaip solistas, tiek kaip ansamblių bei orkestrų narys. Jo muzikinių interesų horizontai nepaprastai platūs: nuo baroko iki šiuolaikinių opusų, nuo tradicinio violončelės skambesio iki elektroakustinių eksperimentų ir dalyvavimo teatro ar šokio projektuose.
R. Sviackevičius ir M. Bačkus dažnai koncertuoja kaip duetas, groja specialiai jiems sukurtus lietuvių autorių kūrinius. Prie dueto prisijungus Vytautui Mikeliūnui, kuris žinomas kaip džiazo smuikininkas ir aranžuotojas, tyrinėjantis džiazo bei akademinės muzikos jungtis, prasiplėtė ne tik ansamblio tembrų įvairovė. Taip trio programose atsirado vietos improvizacijoms bei kitiems netikėtumams. Taip muzikuodami drauge jau daugiau nei dešimt metų atlikėjai ieško naujų formų, sudarydami koncertines programas ir demonstruodami savo instrumentų universalumą. BSM trio jau spėjo sėkmingai pasirodyti įvairiose salėse ir pelnyti klausytojų dėmesį tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Pasaulio muzikos programa
BSM trio: Mindaugas Bačkus (violončelė), Raimondas Sviackevicius (akordeonas), Vytautas Mikeliūnas (smuikas)

Programa: artimųjų rytų tautų muzikos įkvėptos improvizacijos

///

World music programme
BSM Trio: Mindaugas Bačkus (cello), Raimondas Sviackevičius (accordion), Vytautas Mikeliūnas (violin)
Programme: improvisations inspired by traditional music of Middle Eastern peoples

  • 2019-05-06  21:30 - 22:30
2019-05-06 21:30 2019-05-06 22:30 Europe/Vilnius BSM trio: Bačkus, Sviackevičius, Mikeliūnas Visi BSM trio dalyviai yra gerai žinomi Lietuvos muzikinėje panoramoje. Raimondas Sviackevičius – plataus akiračio menininkas, talentingas solistas ir pedagogas, akordeono muzikai skirtų festivalių rengėjas. Mindaugas Bačkus – vienas geriausių Lietuvos violončelininkų, koncertuojantis visais įmanomais amplua: tiek kaip solistas,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/bsm-trio-backus-sviackevicius-mikeliunas/date-20190506/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 6.80