„Boni ir Klaidas“

„Boni ir Klaidas“

Lietuvos teatro scenoje pirmąjį kartą pristatomas „Tony“ apdovanojimui nominuotas Frank‘o Wildhorn‘o miuziklas „Boni ir Klaidas“.

Didžiosios depresijos metais niekam nežinomo mažo miestelio gyventojai Boni Parker ir Klaidas Berou tampa žymiausiais Vakarų Teksaso herojais ir Teksaso teisėsaugos košmaru.

2009 m. kompozitorius Frank Wildhorn (sukūręs miuziklus „Džekilas ir Haidas“, „Drakula“, „Pilietinis karas“) drauge su dainų tekstų autoriumi Don Black ir libreto autoriumi Ivan Menchell perkėlė šią legendą į Brodvėjaus sceną. Tragiška ir jaudinanti meilės, nusikaltimų ir nuotykių istorija, prikausčiusi visos Amerikos dėmesį, miuzikle virtuoziškai pasakojama per bliuzo, roko elementų ir gospelo muzikos sintezę.

Pagrindinių herojų desperatiškas noras pelnyti visuomenės dėmesį ir greitai išgarsėti taip pat yra tarsi aliuzija į šiuolaikinio pasaulio demonstravimosi kultą socialiniuose tinkluose, nepaisant moralės normų ir ribų.

 

  • 2019-02-13  nuo 19:00
2019-02-13 19:00 2019-02-13 19:00 Europe/Vilnius „Boni ir Klaidas“ Lietuvos teatro scenoje pirmąjį kartą pristatomas „Tony“ apdovanojimui nominuotas Frank‘o Wildhorn‘o miuziklas „Boni ir Klaidas“. Didžiosios depresijos metais niekam nežinomo mažo miestelio gyventojai Boni Parker ir Klaidas Berou tampa žymiausiais Vakarų Teksaso herojais ir Teksaso teisėsaugos... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/boni-ir-klaidas/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje