BLON animacijos ir video žaidimų festivalis

BLON animacijos ir video žaidimų festivalis

BLON animacijos ir videožaidimų festivalis, Balandžio 11-14 d. Kultūros fabrike, 

Unikalaus formato animacijos ir videožaidimų festivalis, kuriame gali sutikti didžiausių pasaulio animacijos ar videožaidimų studijų talentą ir niekam nežinomą būsimą genialų kūrėją. Šis festivalis – tai inovatyvus ir rafinuotas inkubatorius, kuriame jauni neatrasti talentai keičiasi įkvėpimu su industrijos rykliais.


BLON programoje – kontraversiški filmai, videožaidimai, VR patirtys suaugusiems bei vaikams skirta, subtili ir estetiška užsienio šalių meistrų animacijos ir videožaidimų programa. Festivalio metu vyksta susitikimai su pasaulinį pripažinimą pelniusiais užsienio šalių kūrėjais, seminarai, meistrystės dirbtuvės industrijos profesionalams ir naujokams, kūrybinės dirbtuvės vaikams. BLON eksperimentuoja ir siūlo patirtis, kurios išlieka!


Festivalio programa ir bilietai: https://blon.lt/?lang=lt

  • Balandžio 14 d.  nuo 10:00
2019-04-14 10:00 2019-04-14 10:00 Europe/Vilnius BLON animacijos ir video žaidimų festivalis BLON animacijos ir videožaidimų festivalis, Balandžio 11-14 d. Kultūros fabrike,  Unikalaus formato animacijos ir videožaidimų festivalis, kuriame gali sutikti didžiausių pasaulio animacijos ar videožaidimų studijų talentą ir niekam nežinomą būsimą genialų kūrėją. Šis festivalis – tai inovatyvus ir rafinuotas... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/blon-animacijos-ir-video-zaidimu-festivalis/date-20190414/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti festivaliai