Bibliotekoje - kūrybinės dirbtuvės su LEGO robotais ir Micro:bit

Bibliotekoje - kūrybinės dirbtuvės su LEGO robotais ir Micro:bit

Robotai atrieda, atidunda į biblioteką... Ar teko girdėti apie robotų futbolą, ar dalyvauti robotų kovose? Ar  jūsų vaikai žino, ką reiškia ir kam skirtas Micro:bit? Nuo vasario mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13) pradedama nauja edukacinė veikla vaikams –  kūrybinės dirbtuvėse su LEGO robotais ir Micro:bit. 
Robotikos programa skirta ugdyti ir skatinti mokinių inovatyvius techninius gebėjimus pasitelkiant šiuolaikines pažinimo priemones – išmaniąsias informacines technologijas. Vaikų laukia linksma pažintis su  LEGO Mindstorms Ev3 robotais (jų konstravimas ir programavimas) bei sparčiai populiarėjantys Micro:bit kompiuteriukai.  Šie mikrokompiuteriai yra neįtikėtinai lengvai ir smagiai valdomi bei leidžia vaikams kurti viską – nuo žaidimų ir animacijų iki slenkančių istorijų. Vaikai užsiėmimų metu lavins kūrybinius, mokslinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, mokysis bendradarbiauti ir dirbti komandoje.  


Visus, norinčius mokytis ir išbandyti naujausias technologijas, kviečiame dalyvauti projekto „Inovacijų laboratorija rytdienos kartai“ kūrybinėse dirbtuvėse NEMOKAMAI.


KUR? Vaikų centre „Ruoniukas“,  Kalnupės g. 13, Klaipėda.
KADA? Nuo vasario 19 d. iki kovo 26 d. kiekvieną antradienį, 15-17 val. 
KAM SKIRTA? Vaikams nuo 8 iki 88 m. 
KAIP? Registracija tel. (8 46) 36 65 42.


Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

  • 2019-03-05  15:00 - 17:00
2019-03-05 15:00 2019-03-05 17:00 Europe/Vilnius Bibliotekoje - kūrybinės dirbtuvės su LEGO robotais ir Micro:bit Robotai atrieda, atidunda į biblioteką... Ar teko girdėti apie robotų futbolą, ar dalyvauti robotų kovose? Ar  jūsų vaikai žino, ką reiškia ir kam skirtas Micro:bit? Nuo vasario mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13) pradedama nauja... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/bibliotekoje-kurybines-dirbtuves-su-lego-robotais-ir-micro-bit/date-20190305/ Vaikų centras RUONIUKAS, Kalnupės g. 13, 93253, Klaipėda, Klaipėdoje