Betsafe-LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Prienų „Skycop“

Betsafe-LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Prienų „Skycop“

Klaipėdoje priimame svečius iš Prienų – „Skycop“ ekipą. Šiose rungtynėse aikštelėje jau galėsite pamatyti ir į Klaipėdos „Neptūną“ sugrįžusį Deividą Gailių. Sustiprėję „Skycop“ skina vieną pergalę po kitos, o prie jų prisijungę Žygimantas Janavičius ir po traumos sugrįžęs Mindaugas Lukauskis – tempia komandą į priekį. Norint sustabdytį įsibėgėjusią Prienų ekipą, komandai reikalingas visų jūsų palaikymas. Aš ir tu mėlyno kraujo!

*Rungtynių dieną bilietai brangs.
** Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.
***Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai. Prie įėjimo būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą.

  • 2019-01-19  nuo 17:00
2019-01-19 17:00 2019-01-19 17:00 Europe/Vilnius Betsafe-LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Prienų „Skycop“ Klaipėdoje priimame svečius iš Prienų – „Skycop“ ekipą. Šiose rungtynėse aikštelėje jau galėsite pamatyti ir į Klaipėdos „Neptūną“ sugrįžusį Deividą Gailių. Sustiprėję „Skycop“ skina vieną pergalę po kitos, o prie jų prisijungę Žygimantas Janavičius ir po traumos sugrįžęs Mindaugas... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/betsafe-lkl-klaipedos-neptunas-prienu-skycop/ Švyturio arena, Dubysos g. 10-1, Klaipėda, Klaipėdoje