Betsafe-LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Panevėžio „Lietkabelis“

Betsafe-LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Panevėžio „Lietkabelis“

Klaipėdos „Neptūnas“ priima Panevėžio „Lietkabelį“. Reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone šios dvi komandos yra pasidalinusios po vieną pergalę, tad laukia intriguojančios rungtynės.

*Rungtynių dieną bilietai brangs.
** Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.
***Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai. Prie įėjimo būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą.

  • 2019-03-17  17:20 - 19:20
2019-03-17 17:20 2019-03-17 19:20 Europe/Vilnius Betsafe-LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Panevėžio „Lietkabelis“ Klaipėdos „Neptūnas“ priima Panevėžio „Lietkabelį“. Reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone šios dvi komandos yra pasidalinusios po vieną pergalę, tad laukia intriguojančios rungtynės. *Rungtynių dieną bilietai brangs. ** Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/betsafe-lkl-klaipedos-neptunas-panevezio-lietkabelis/date-20190317/ Švyturio arena, Dubysos g. 10-1, Klaipėda, Klaipėdoje