Beprotiškai įsimylėjęs

Beprotiškai įsimylėjęs

Kino klubas "8 1/2" filmas: "Beprotiškai įsimylėjęs"


Negaliu per daug pasakoti, bet filmo (1981m.) veiksmas vyksta taip: linksmas Romos autobuso vairuotojas Barnaba iš pirmo žvilgsnio įsimyli paslaptingą gražuolę Kristiną, tačiau pasirodo, kad ši – nedidelės šalies Sent Tulino princesė, atvykusi į Italiją kartu su savo šeima.

Kadangi jos šalis visiškai neturi pinigų, Kristina turi ištekėti už milijonieriaus, pasiruošusio už vedybas padengti visas valstybės skolas. Barnaba, žinoma, tiek pinigų neturi, tačiau yra pasiryžęs viskam, kad tik laimėtų princesės ranką.

Filmą pristatys žinoma teatro aktorė NIJOLĖ SABULYTĖ!

Kino juostoje išvysime vieną žymiausių Italijos atlikėjų bei aktorių - Adriano Celestano, mylimąją įkūnija Ornella Mutti, kurią tikrai pažinsite iš juostos - "Pati Gražiausia žmona".

Žodžiu - tikras priešventinis Šv. Valentino saldainis!

Kino klubą mylintiems nariams - 2 eur.
Ne klubo nariams - 4 eur.
Bilietai kasoje pusvalandukas prieš filmą.

Mylėkit ir būkit mylimi!

  • 2019-02-13  nuo 18:00
2019-02-13 18:00 2019-02-13 18:00 Europe/Vilnius Beprotiškai įsimylėjęs Kino klubas "8 1/2" filmas: "Beprotiškai įsimylėjęs" Negaliu per daug pasakoti, bet filmo (1981m.) veiksmas vyksta taip: linksmas Romos autobuso vairuotojas Barnaba iš pirmo žvilgsnio įsimyli paslaptingą gražuolę Kristiną, tačiau pasirodo, kad ši – nedidelės šalies Sent Tulino... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/beprotiskai-isimylejes/date-20190213/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
Daugiau informacijos