Beno Šarkos jubiliejiniai performansai

Beno Šarkos jubiliejiniai performansai

Kūrybinio jubiliejaus proga B. Šarka dalinsis su bendraminčiais tuo, ką turi, ir kviečia juos į kelionę po savo praeitį. Šiose vienadienėse parodose / garso vaidenimuose į kompaniją jis pasikvietė Raimundą Urboną, Aureliją Čepulinskaitę, Algį Darongauską, Remigijų Treigį – draugus, kažkuriuo gyvenimo etapu buvusius šalia ir fiksavusius jo kūrybą. Itin reti archyviniai foto kadrai bus rodomi labai trumpai – tik kelias valandas. Bet net tris kartus. Ir kiekvienas kartas bus vis kitoks, taigi nevertėtų praleisti nė vieno.

 

Savo kūrybinę veiklą pradėjęs nuo pogrindžio ir vėl į jį, tiksliau, į rūsį, sugrįžęs Benas Šarka žada ne tik vaizdą, bet ir vyksmą. Garso vaidenimuose šalia jo bus Donatas Bielkauskas, Edmundas Gilys ir Larion Dyakov.

„Stebuklai vyksta kiekvieną dieną, tik reikia juos pamatyti. Žiūrovai atėję turi pamatyti ne mane – jie turėtų pamatyti tik save“, – sakė Benas Šarka.

Susitikti su savimi Beno Šarkos vaidenimuose bus galima nemokamai  balandžio 1 ir 15 d. 19 val. Žvejų rūmų rūsyje (Taikos pr. 70, per tarnybinį įėjimą).

Organizatorius - Gliukų teatras

 

  • 2019-04-01  nuo 19:00
2019-04-01 19:00 2019-04-01 19:00 Europe/Vilnius Beno Šarkos jubiliejiniai performansai Kūrybinio jubiliejaus proga B. Šarka dalinsis su bendraminčiais tuo, ką turi, ir kviečia juos į kelionę po savo praeitį. Šiose vienadienėse parodose / garso vaidenimuose į kompaniją jis pasikvietė Raimundą Urboną, Aureliją Čepulinskaitę, Algį Darongauską, Remigijų Treigį – draugus, kažkuriuo gyvenimo etapu buvusius... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/beno-sarkos-jubiliejiniai-performansai/date-20190401/ Klaipėda