Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio fotodialogas

Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio fotodialogas

Iki vasario 12 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksta 13-asis klaipėdietiškos knygos konkursas. Mes, konkurso rengėjai, stengiamės pristatyti visas konkurse dalyvaujančias knygas.

Šį kartą - Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio fotodialogas, sugulęs į dėželę "Vidurnakt ir giliau".


 

Apie leidinį:
"Fotografijos albumo dėžutėje „Vidurnakt ir giliau“ (124 nuotraukos) sutalpinta tik nedidelė dalis fotografijų, surinktų iš internetinės erdvės. Žodžiais ne visada galima papasakoti ir užrašyti atrastas būties akimirkas. Bendraudami vaizdais kiekvieną vidurdienį ir vidurnaktį kūrėjai praleido daugiau nei vienerius metus. Benas Šarka ir Remigijus Treigys dabar siūlo sustabdyti dar vieną valandą tarp kasdienybės pašnekesių. Tai niekam nežinomos ir nematomos kasdienybės istorijos. Kviečiame atrasti pasaulį, kuriame daug kas vyksta kitaip, nors iš pirmo žvilgsnio tarp mūsų kasdienybės ritualų lyg ir nėra nieko naujo".

Vladas Balsys

  • 2019-01-31  17:30 - 19:30
2019-01-31 17:30 2019-01-31 19:30 Europe/Vilnius Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio fotodialogas Iki vasario 12 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksta 13-asis klaipėdietiškos knygos konkursas. Mes, konkurso rengėjai, stengiamės pristatyti visas konkurse dalyvaujančias knygas. Šį kartą - Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio fotodialogas, sugulęs į dėželę "Vidurnakt ir giliau".... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/beno-sarkos-ir-remigijaus-treigio-fotodialogas/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius, J. Janonio g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje