Baroko šviesoje

Baroko šviesoje

Klaipėdos kamerinis orkestras meno vadovo Mindaugo Bačkaus iniciatyva jau keletą metų gilinasi į baroko muzikos interpretavimo paslaptis, dalyvaudamas meistriškumo klasėse su senosios muzikos atlikimo specialistais ir į savo pasirodymus įtraukdamas istorinius instrumentus. Šįkart savaitę jie dirbs su pripažinta barokinio smuiko atlikėja Martyna Pastuszka (Lenkija). Ji gyvena Katovicuose, čia dėsto muzikos akademijoje ir vadovauja savo įkurtam kolektyvui Orkiestra Historyczna. M. Pastuszka dažnai pasirodo kaip solistė ir koncertmeisterė su įvairiais Europos senosios muzikos ansambliais ir orkestrais.

„Mes dirbsime su žmogumi, kuris gyvena kaimyninėje šalyje ir yra vienas geriausių jos barokinės muzikos specialistų. Kartu su M. Pastuszka atvyks jos kolegė Anna Firlus, koncerte atliksianti klavesino partiją“, – teigia M. Bačkus.

Praleiskite vakarą Baroko šviesoje“,skambant nemariems, prieš kelis šimtmečius sukurtiems ir mūsuose retai skambantiems kūriniams!

  • 2019-01-18  nuo 18:30
2019-01-18 18:30 2019-01-18 18:30 Europe/Vilnius Baroko šviesoje Klaipėdos kamerinis orkestras meno vadovo Mindaugo Bačkaus iniciatyva jau keletą metų gilinasi į baroko muzikos interpretavimo paslaptis, dalyvaudamas meistriškumo klasėse su senosios muzikos atlikimo specialistais ir į savo pasirodymus įtraukdamas istorinius instrumentus. Šįkart savaitę jie dirbs su pripažinta barokinio smuiko... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/baroko-sviesoje/date-20190118/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje