Atvira nemokama paskaita “Perdegimas darbe ir versle”

Atvira nemokama paskaita “Perdegimas darbe ir versle”

  • Kas yra perdegimas
  • Perdegimas ir stresas – piktieji broliai
  • Galutinis perdegimo rezultatas – lėtinis nuovargis
  • Ką daryti, kad neperdegtume ir jau perdegus?

Julius siekia išmokti gyventi prasmingą gyvenimą, tampant geresne savo versija. Jo mokymams ir konsultacijoms artimos tokios sritys, kaip savityra, terapinis rašymas, lyderystė, asmeninis produktyvumas, asmeninės laisvės psichologija.

Julius teigia, kad “pagrindinė kiekvieno vertybė yra asmeninė laisvė - savarankiškai veikti ir laisvė netrukdyti gyventi kitiems. Deja, neretai tą laisvę riboja labiau vidiniai konfliktai nei išorinės aplinkybės. Mano darbas – padėti klientams atrasti tuos vidinius konfliktus, sukuriančius problemas realiame gyvenime ir padėti juos išspręsti susikuriant tam tinkamus resursus.”

Ateik kovo 27 dieną į Kultūros fabriką ir skirk kelias motyvuojančias valandas savo tobulėjimui!

Laikas – 17.30 – 19.30

  • 2019-03-27  17:30 - 19:30
2019-03-27 17:30 2019-03-27 19:30 Europe/Vilnius Atvira nemokama paskaita “Perdegimas darbe ir versle” Kas yra perdegimas Perdegimas ir stresas – piktieji broliai Galutinis perdegimo rezultatas – lėtinis nuovargis Ką daryti, kad neperdegtume ir jau perdegus? Julius siekia išmokti gyventi prasmingą gyvenimą, tampant geresne savo versija. Jo mokymams ir konsultacijoms artimos tokios... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/atvira-nemokama-paskaita-perdegimas-darbe-ir-versle/date-20190327/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje