Atlikėjos Bjelle koncertas Klaipėdoje Karlskronos aikštėje

Atlikėjos Bjelle koncertas Klaipėdoje Karlskronos aikštėje

Kompozitorė, dainų atlikėja ir kūrėja, radijo ir televizijos laidų vedėja bei pedagogė Raminta Naujanytė – BJELLE liepos 19 d. 18 val. kviečia į solinį koncertą Klaipėdoje, Karlskronos aikštėje po atviru dangumi - Interaktyvioje bibliotekos palapinėje.

Bjelles kuriamos dainos susideda iš keletos stilių derinių - roko, džiazo ir elektroninės muzikos, kurioje viena svarbiausių išraiškos priemonių - tekstas ir jo reikšmė.
Šiuo metu Raminta baigė LMTA (Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje) Skaitmeninės kompozicijos magistrą ir toliau eina akademiniais keliais.
Pirmąjį savo EP albumą "Kas tu Toks” Bjelle išleido 2017m kartu su grupe bei projektu Bjelle III.
Tuo tarpu antrasis albumas “PLANet B” pasirodė visai neseniai, atlikėja jį pristatė muzikinio turo metu šį pavasarį.

  • 2019-07-19  nuo 18:00
2019-07-19 18:00 2019-07-19 18:00 Europe/Vilnius Atlikėjos Bjelle koncertas Klaipėdoje Karlskronos aikštėje Kompozitorė, dainų atlikėja ir kūrėja, radijo ir televizijos laidų vedėja bei pedagogė Raminta Naujanytė – BJELLE liepos 19 d. 18 val. kviečia į solinį koncertą Klaipėdoje, Karlskronos aikštėje po atviru dangumi - Interaktyvioje bibliotekos palapinėje. Bjelles kuriamos dainos susideda iš keletos stilių derinių - roko,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/atlikejos-bjelle-koncertas-klaipedoje-karlskronos-aiksteje/date-20190719/ Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius, Janonio g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje