Arūno Jonuškio knygų „Su džok – gamtos dovanotas gydytojas“ I-VI dalies pristatymas

Arūno Jonuškio knygų „Su džok – gamtos dovanotas gydytojas“ I-VI dalies pristatymas

Kovo 4 d. 17:30 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks Arūno Jonuškio knygų „Su džok – gamtos dovanotas gydytojas“ I-VI dalies pristatymas.

Su Džok terapija – tai natūrali, paprasta ir efektyvi pagalba savo sveikatai. Iš delno taškų galima daug pasakyti apie žmogaus sveikatos būklę. Skaudūs taškai delnuose nurodo, kokios žmogaus organizmo sistemos yra pažeistos. Dažnai, net didžiausi skeptikai būna susižavėję diagnostika iš delno taškų,net ir tradicinės medicinos atstovai dažnai susižavi pamatę šios terapijos rezultatus. Klijuojant įvairias sėklas ant delno taškų įvairūs skausmai pradeda rimti po 3-10 minučių, o kartais ir greičiau. Dauguma žmonių
būna susižavėję, kai paskaitos metu veikiant taškus, didžiajai daugumai įvairūs skausmai nurimsta ar visiškai praeina. Nedidelės problemos masažuojant taškus gydosi greitai ir efektyviai, o gydant sunkias ligas, taškus reikės spaudyti kelis mėnesius, pusmetį, metus, o gal ir kelis. Šios terapijos paprasta išmokti ir panaudoti visą likusį gyvenimą, ji absoliučiai nekenksminga, nes delnuose ir pėdose nėra kenksmingų taškų. Išmokęs su džok terapijos žmogus gali efektyviai padėti ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

Arūnas Jonuškis vadovauja klubui „Kelias į save“ nuo 1992 metų. Su Džok terapijos paslapčių moko nuo 1994 metų. Arūnas Jonuškis Su Džok terapijos mokėsi pas Pietų Korėjos profesorių Park Dae Woo. Autorius parašė devynias knygas ir įnešė daug naujovių. Arūnas dalyvavo 14-je televizijos laidų apie sveikatą ir jose galėjote pamatyti unikalių pasveikimo atvejų, kuriuos pasiekia patys žmonės naudodami šią terapiją.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginys nemokamas

  • 2019-03-04  nuo 17:30
2019-03-04 17:30 2019-03-04 17:30 Europe/Vilnius Arūno Jonuškio knygų „Su džok – gamtos dovanotas gydytojas“ I-VI dalies pristatymas Kovo 4 d. 17:30 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje  vyks Arūno Jonuškio knygų „Su džok – gamtos dovanotas gydytojas“ I-VI dalies pristatymas. Su Džok terapija – tai natūrali, paprasta ir efektyvi pagalba savo sveikatai. Iš delno taškų galima daug pasakyti apie žmogaus sveikatos būklę.... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/aruno-jonuskio-knygu-su-dzok-gamtos-dovanotas-gydytojas-i-vi-dalies-pristatymas/date-20190304/ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje