Ar jaunimo balsas svarbus Europoje?

Ar jaunimo balsas svarbus Europoje?

Diskusijoje bus siekiama išnagrinėti ar jaunimas yra tinkamai reprezentuojamas Lietuvos ir Europos politikoje. Analizuosime ar jaunų žmonių užtenka politikoje. O gal visgi jų netrūksta, nes kitos amžiaus grupės tinkamai reprezentuoja jaunus žmones?

Tuomet aiškinsimės, kaip jauni žmonės buvo reprezentuojami ir kokiais klausimais dar trūksta tikslingų veiksmų. Ir, žinoma, lyginsime jaunų žmonių padėtį Lietuvoje ir Europoje, ieškosime gerosios praktikos pavyzdžių iš kurių Lietuva galėtų pasimokyti.

Diskutuosime su Klaipėdos miesto jaunimo reikalų koordinatore Aistė Andruškevičiūtė ir „Lietuvos Junior Achievement“ vadove Andzelika Rusteikienė. Iki greito!

  • 2019-04-24  18:00 - 19:30
2019-04-24 18:00 2019-04-24 19:30 Europe/Vilnius Ar jaunimo balsas svarbus Europoje? Diskusijoje bus siekiama išnagrinėti ar jaunimas yra tinkamai reprezentuojamas Lietuvos ir Europos politikoje. Analizuosime ar jaunų žmonių užtenka politikoje. O gal visgi jų netrūksta, nes kitos amžiaus grupės tinkamai reprezentuoja jaunus žmones? Tuomet aiškinsimės, kaip jauni žmonės buvo reprezentuojami ir kokiais... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/ar-jaunimo-balsas-svarbus-europoje/date-20190424/ PAUZĖ, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje