Aldonos Ruseckaitės romano apie Salomėją Nėrį pristatymas

Aldonos Ruseckaitės romano apie Salomėją Nėrį pristatymas

2019 m. kovo 15 d., penktadienį, 17.00 val. biblioteka kviečia į Aldonos Ruseckaitės romano apie Salomėją Nėrį „Padai pilni vinių“ pristatymą ir susitikimą su autore. S. Nėries eiles skaitys aktorė Nijolė Sabulytė.

Lietuvos rašytojų sąjungos narė, poetė, prozininkė, muziejininkė A. Ruseckaitė savo naujuoju romanu atveria duris į lietuvių poetės S. Nėries gyvenimą. Biografiniame romane pasakojama dramatiška poetės gyvenimo istorija, atskleidžiamas jos lyriškas, bet ir tvirtas būdas.

Autorė meistriškai atkuria ne tik žinomas poetės gyvenimo detales, kūrybinį kelią, meilės ryšius, mokytojavimą, bet ir kuria jautrų, įtikinamą, tikrais faktais pagrįstą S. Nėries portretą. Knygoje „Padai pilni vinių“ S. Nėris – moteris, motina, mylimoji, poetė, kuri jaučia, išgyvena, kovoja, bijo suklysti, blaškosi tarp maištaujančios dvasios ir visiško užsisklendimo. Tai galima justi ir jos kūryboje, ir asmeninio gyvenimo peripetijose.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

  • 2019-03-15  17:00 - 18:00
2019-03-15 17:00 2019-03-15 18:00 Europe/Vilnius Aldonos Ruseckaitės romano apie Salomėją Nėrį pristatymas 2019 m. kovo 15 d., penktadienį, 17.00 val. biblioteka kviečia į Aldonos Ruseckaitės romano apie Salomėją Nėrį „Padai pilni vinių“ pristatymą ir susitikimą su autore. S. Nėries eiles skaitys aktorė Nijolė Sabulytė. Lietuvos rašytojų sąjungos narė, poetė, prozininkė, muziejininkė A. Ruseckaitė savo naujuoju romanu atveria... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/aldonos-ruseckaites-romano-apie-salomeja-neri-pristatymas/date-20190315/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, Turgaus g. 8, Klaipėda, Klaipėdoje