„Akordeono planeta“

„Akordeono planeta“

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius

Solistas Martynas Levickis (akordeonas)

Programa: Mikołaj Majkusiak, Ástor Piazzolla, Gustav Holst

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas savo įkūrėjo, meno vadovo ir vyriausiojo dirigento Gintaro Rinkevičiaus, neseniai atšventė 30-mečio jubiliejų. Per šį laikotarpį kolektyvas tapo aukščiausio meninio lygio ir meistriškumo ženklu, naujų idėjų simboliu. Kiekvienas orkestro koncertas tampa didele švente visiems, kas mėgsta ir vertina kokybišką muziką. Kasmetiniai LVSO pasirodymai Klaipėdoje yra itin laukiami uostamiesčio melomanų.

Programoje „Akordeono planeta“ su orkestru muzikuos akordeono ambasadoriumi tituluojamas Martynas Levickis. Jis savo talentu ir charizma priverčia klausytojus iš naujo atrasti aistringą, emocingą ir išraiškingą akordeono muzikos skambesį ir plačias šio instrumento galimybes. Didžiosios Britanijos spauda šį atlikėją giria už itin technišką instrumento valdymą ir gebėjimą naujai perteikti akordeono muziką. „Talentingasis M. Levickis – muzikantas, kuris viena ranka iš naujo išrado akordeoną“ (The Independent).

Atlikėjas yra pelnęs daugiau kaip 30 tarptautinių apdovanojimų, o 2013 m. išleistas jo diskas iškart atsidūrė Didžiosios Britanijos geriausių klasikinės muzikos albumų sąrašo viršūnėje.

Levickis kartu su LVSO, diriguojamu maestro G. Rinkevičiaus, publikai pristatys šiuolaikinio lenkų kompozitoriaus Mikołajaus Majkusiako kūrinį „Concerto Classico“ ir legendinio argentiniečių kompozitoriaus Ástoro Piazolla‘os siuitą „Punte del Este“.

Antroje koncerto dalyje skambės žymaus britų kompozitoriaus Gustavo Holsto orkestrinė siuita „Planetos“. Siuitą sudaro septynios dalys, kiekviena iš jų skirta pristatyti planetos charakterį, darantį įtaką žemiškajai žmogaus būčiai.

  • 2019-04-24  nuo 18:30
2019-04-24 18:30 2019-04-24 18:30 Europe/Vilnius „Akordeono planeta“ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius Solistas Martynas Levickis (akordeonas) Programa: Mikołaj Majkusiak, Ástor Piazzolla, Gustav Holst Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas savo įkūrėjo, meno vadovo ir vyriausiojo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/akordeono-planeta/date-20190424/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje info@koncertusale.lt
  • Kaina: 18.00 - 24.00
  • Daugiau