Advento muzikos vakaras „Pasaulio šviesa“

Advento muzikos vakaras „Pasaulio šviesa“

 

Klaipėdos Žvejų rūmai kviečia į advento muzikos vakarą „Pasaulio šviesa“. Šio projekto renginiai sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo ir kviečia jau ketvirtą kartą. Koncerte skambės sakralinė muzika, praeities ir šiuolaikinių kompozitorių kūriniai, perteikiantys ramybės gyvenime ir sieloje nuotaiką, susikaupimo ir apmąstymų meto dvasią ir džiaugsmingos vilties pojūtį, belaukiant Šv. Kalėdų.  Advento pradžia skelbiama pirmąjį sekmadienį prieš Šv. Andriejų.

Koncerte dainuos Klaipėdos Žvejų rūmų kolektyvai: MOTERŲ CHORAS „DANGĖ“ (meno vadovė Judita Kiaulakytė) IR MIŠRUS CHORAS „CANTARE“ (meno vadovas Artūras Dambrauskas).

 

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai

Renginio organizatorius – Kultūros centras Žvejų rūmai

  • Gruodžio 8 d.  nuo 17:00
2018-12-08 17:00 2018-12-08 17:00 Europe/Vilnius Advento muzikos vakaras „Pasaulio šviesa“   Klaipėdos Žvejų rūmai kviečia į advento muzikos vakarą „Pasaulio šviesa“. Šio projekto renginiai sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo ir kviečia jau ketvirtą kartą. Koncerte skambės sakralinė muzika, praeities ir šiuolaikinių kompozitorių kūriniai, perteikiantys ramybės gyvenime ir sieloje... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/advento-muzikos-vakaras-pasaulio-sviesa/date-20181208/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai