Advento kalendoriaus dirbtuvės

Advento kalendoriaus dirbtuvės

Advento kalendorius gali būti ne tik vaikų džiaugsmas, bet ir namų puošmena! O jeigu jį pagamina mama arba tėtis, tai dar įdomiau, paslaptingiau ir teikia daugiau džiaugsmo! Kviečiame mamas ir tėvelius į kūrybines dirbtuves, kuriose pasigaminsite stilingą ir originalų Advento kalendorių.
Užsiėmimo metu ne tik gaminsite, bet ir bendrausite, dalinsitės kūrybinėmis idėjomis, mėgausitės kvapnia arbata ir naminiu pyragu.

Vieta – H.Manto g. 22, Klaipėda (Kūrybinė erdvė „Mano mūza“)

Kaina – 15 eur

Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina registracija – https://goo.gl/forms/hY17yZKLik6glCe02

Registracija įsigalioja pervedus 25 eur avansą į VŠĮ „Laikas kartu“ sąskaitą AB „Swedbank“, banko kodas: 73000, Sąskaitos numeris: LT257300010131180951. Likusius pinigus galėsite sumokėti atėję į renginį.

Kontaktai pasiteiravimui: tel.nr. +370 699 43469


Užsiėmimą ves ir kūrybinei veiklai įkvėps edukatorė, neformalaus ugdymo mokytoja, trijų vaikų mama, projekto „Laikas kartu“ iniciatorė, Ligita Pareigienė. 
"Mano hobis ir aistra – kūryba. Kurti patinka viską – pasakojimus, eilėraščius, paveikslus, įvarius rankdarbius. Taip realizuoju savo idėjas, išreiškiu save, dažnai tai padeda atsiplėšti nuo kasdienybės rūpesčių, pabūti su savimi. 
Kadangi kasdien mane supa daugybė vaikų, kūrybiškumas man padeda juos sudominti veiklai, uždegti, motyvuoti ir netgi kartu įveikti įvairius sunkumus.
Šv. Kalėdų laukimas mūsų šeimai, kaip ir daugumai, yra rimties, stebuklų ir įvairių rūpesčių metas. Advento kalendorius būna džiaugsmas ir kasrytinė staigmena mano vaikams. Nemėgstu pirktinių kalendorių, todėl kasmet juos gaminu pati ir jie būna vis kitokie, pavyzdžiui: maišeliai, suverti ant virvutės, vokai, sudėti į didelį maišą. Advento kalendoriui gali pasitarnauti senas paveikslo rėmas ar netgi knygų spintos durys. Svarbiausia, nebijoti eksperimentuoti ir įdėti dalelę savo širdies."

  • Gruodžio 1 d.  14:00 - 16:00
2018-12-01 14:00 2018-12-01 16:00 Europe/Vilnius Advento kalendoriaus dirbtuvės Advento kalendorius gali būti ne tik vaikų džiaugsmas, bet ir namų puošmena! O jeigu jį pagamina mama arba tėtis, tai dar įdomiau, paslaptingiau ir teikia daugiau džiaugsmo! Kviečiame mamas ir tėvelius į kūrybines dirbtuves, kuriose pasigaminsite stilingą ir originalų Advento kalendorių. Užsiėmimo metu ne tik gaminsite, bet ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/advento-kalendoriaus-dirbtuves/date-20181201/ Klaipėda
Kiti dirbtuvės