3 katinai. Naujametinės dovanos

3 katinai. Naujametinės dovanos

Gruodžio 19 d. Klaipėdoje įvyks spektaklio “Trys katinai. Uogienės diena” premjera!
Artėjant Naujiesiems Metams, mylimi populiaraus filmuko „Trys katinai“ herojai parodys Jums puikų spektaklį.
Naujieji jau visai netrukus! Šios šventės nekantriai laukia ir vaikai ir suaugusieji. Todėl ir katinėliai nutarė pasiruošti jai labai atsakingai...
Rytas šeimoje prasidėjo labai neįprastai – mama ir tėtis liko namuose, nes artėja Naujieji ir reikia surengti tikrą šventę. O kiekvienai tikrai šventei reikia ir dovanėlių, ir linksmų dainelių bei šokių. Todėl nuo pat ankstyvo ryto Karamelė, Koržikas ir Kompotas pradėjo jai ruoštis.
Spektaklio metu katinėliai kartu su mažaisiais žiūrovais sužinos, kaip sukurti tėveliams pačią geriausią dovanėlę! Drauge išmoks linksmą naujametinį šokį, sudainuos dainelę ir kartu su spektaklio herojais tiesiog nuoširdžiai pasilinksmins!
Šiame šou Jūsų laukia:
Susitikimas su Jūsų mylimais herojais! Visi trys katinėliai vienoje scenoje: Karamelė, Kompotas, Koržikas ir žinoma Mama Katė ir Tėtis Katinas!
Užburiantys šokiai, linksmos dainelės ir begalė linksmo vaikučių juoko! Įtraukiantys interaktyvūs žaidimai ne tik scenoje, tačiau ir salėje.
Jūsų mažylis taps spektaklio dalyviu nuo pirmos minutės. Suteikite jam pažinimo ir bendravimo su filmo herojais džiaugsmą jau gruodžio 19-ąją Klaipėdos Žvejų rūmuose!

  • 2019-12-19  18:00 - 19:00
2019-12-19 18:00 2019-12-19 19:00 Europe/Vilnius 3 katinai. Naujametinės dovanos Gruodžio 19 d. Klaipėdoje įvyks spektaklio “Trys katinai. Uogienės diena” premjera! Artėjant Naujiesiems Metams, mylimi populiaraus filmuko „Trys katinai“ herojai parodys Jums puikų spektaklį. Naujieji jau visai netrukus! Šios šventės nekantriai laukia ir vaikai ir suaugusieji. Todėl ir katinėliai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/3-katinai-naujametines-dovanos/date-20191219/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje