104-tas vakaras su Senąja Klaipėda

104-tas vakaras su Senąja Klaipėda

Artėja vasara, su kuria baigiasi ir Vakarų su Senąja Klaipėda eilinis sezonas. Tačiau šį trečiadienį, gegužės 8 d., dar turime galimybę 104-me vakare susipažinti su kai kuriais mūsų miesto praeities slėpiniais.

Kas suformuoja mums taip savitą vaizdą, kurį vos pamatę, net neatpažinę konkrečios vietos, pasakome - čia mano miestas. Aišku, pirmiausia - pastatai, o ypač jų architektūrinės detalės. Tačiau yra ir daugiau tokių smulkmenų, kurios nejučia suformuoja mintį - čia greičiausiai Klaipėda. Viena iš tokių detalių - gatvių šviestuvai. Ką mes apie juos žinome? Kokia buvo jų raida, kaip įvairavo formos?

Į šiuos klausimus atsakymų paieškoti kviečiame su ICOMOS Lietuvos nacionalinio komiteto nariu, "Libra Memelensis" leidyklos vadovu Kęstučiu Demerecku. Jei leis oras į Klaipėdos šviestuvų praeitį ir raidą pasižvalgysime kelionėje po Senąją Klaipėdą.

 

Renkamės gegužės 8 d., 18.00 val prie Žemaitijos dailininkų sąjungos galerijos (Žvejų g. 1/2, Klaipėda)

  • 2019-05-08  nuo 18:00
2019-05-08 18:00 2019-05-08 18:00 Europe/Vilnius 104-tas vakaras su Senąja Klaipėda Artėja vasara, su kuria baigiasi ir Vakarų su Senąja Klaipėda eilinis sezonas. Tačiau šį trečiadienį, gegužės 8 d., dar turime galimybę 104-me vakare susipažinti su kai kuriais mūsų miesto praeities slėpiniais. Kas suformuoja mums taip savitą vaizdą, kurį vos pamatę, net neatpažinę konkrečios vietos, pasakome - čia mano miestas.... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/104-tas-vakaras-su-senaja-klaipeda/ Žemaitijos dailininkų sąjungos galerija, Žvejų g. 1, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje