Pilies dirbtuvės

Pilies dirbtuvės

Socialinė iniciatyva, kurios ėmėsi Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas bei verslo partneriai, pildo uostamiesčio kūrėjų svajones. Duris jiems atvėrė ilgą laiką nenaudotos erdvės Klaipėdos centre, Pilies gatvėje. Pilies dirbtuvės aprūpins ne tik darbui reikalingu plotu, bet ir suteiks daug laisvės, o taip pat galimybę menininkams ir dizaineriams būti labiau matomiems ir lengviau pasiekiamiems.

Savo veiklas patalpose nuo 2017 m. rudens pradžios čia planuoja drabužių ir grafikos dizaineriai, juvelyrai, keramikai, tapytojai, baldų restauratoriai, iliustratoriai, tekstų kūrėjai ir rašytojai, skulptoriai, fotografai, virtualių menų ir kitų sričių atstovai, suskubę patraukliomis sąlygomis išsinuomoti sau reikalingas erdves.

Ieškantys bendraminčių ir patalpų darbui, įvairiems projektams įgyvendinti, dar gali prisijunti prie Pilies dirbtuvių kūrybinės „šeimos“.

Pilies dirbtuvių koordinatorė - Klaipėdos mokslo ir technologijų parko inovacijų vadybininkė Solveiga Kurgonaitė, el. p. solveiga@kmtp.lt, tel. +370 671 61829.

Informacija ir kontaktai

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!