Elektrinis dviratis su ėjimo takeliu

Lopifit – tai visai kitoks judėjimo būdas. Galbūt net kiek netikėtas. Dviratis jau išrastas tikrai, bet kas sakė, kad jo negalima patobulinti ar pakoreguoti?

Elektrinis dviratis su ėjimo takeliu – Lopifit – gimė iš idėjos, kad po sėdimo darbo nesinorėjo vėl sėsti ant sėdynės. Ir taip idėja gimė į kiek neįprastą, bet nepaprastai įdomų judėjimo būdą. 
Ar kada įsivaizdavote, kad galėsite eiti 25 km per valandą greičiu? Ir net nė kiek nepavargdami nueiti 50 km? Suskubkite išbandyti – nes dabar tai tapo įmanoma!
Lopifit dviračio privalumai: 

  • Ėjimas – bene sveikiausias judėjimo būdas. Du ratai jums padės apeiti neįtikėtiną atstumą be jokio nuovargio. Nesustingsite važiuodami ilgesnius atstumus.
  • Didelis priekinis ratas ir reguliuojamo aukščio platus vairas leis labai patogiai ir komfortiškai važiuoti, patikimai valdyti dviratį. Riedėjimas yra visai kitas, nei su mažų ratų paspirtukais.
  • 25 km/h greitis, kurį pasieksite 5 pavarų pagalba. Patogus valdymas leis nusistatyti greitį ir juo tolygiai važiuoti. Baterija leis įveikti 50-70 km atstumą. 
  • Dviračio konstrukcija yra didelė, o tai atveria galimybes prie bagažinės prisitvirtinti kuprinę, krepšį daiktams ar vaišėms, vaikų kėdutes ar vežimėlį

Kainos: 
Pasibandymas iki 10 min.: 3 Eurai
1 val. – 15 Eurai
4 val. – 30 Eurai
8 val. – 45 Eurai

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!