Diskgolfo žaidimas KAR KAR parke

Šis nesudėtingas ir kiekvienam įkandamas žaidimas panašus į tradicinį kamuoliukų golfą, tačiau žaidėjai nemuša kamuoliukų lazdomis į duobutes, o meta diskus į specialius krepšius.

Žaidžiant diskgolfą kunkuliuoja džiaugsmo ir nusivylimo emocijos. Smagu stebėti, kaip elegantiška trajektorija skrieja tiksliai paleistas diskas, ir kas kartą norisi bandyti pataikyti į krepšį iš toliau nei įprasta. Diskgolfą galima žaisti bet kokiu oru, be to, jis tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms – vyrams, moterims bei vaikams.
Diskgolfą pradėta žaisti JAV apie 1970 m. Žaidimo tikslas – pataikyti į taikinį (krepšį) Diskgolfas2 ir įveikti trasą per kuo mažiau bandymų (metimų). Žaidimas pradedamas metimu nuo specialios aikštelės ar kitaip pažymėtos starto vietos. Kiekvienas kitas metimas pradedamas nuo tos vietos, kur nusileido prieš tai mestas diskas, – taip mėtoma tol, kol paskutiniu metimu diskas atsiduria krepšyje.
Medžiai, krūmai, vandens telkiniai ir reljefas sudaro natūralias kliūtis, kurios paįvairina trasą. Priklausomai nuo to, kur nusileidžia diskas, gali tekti gerai pagalvoti, kokiu metimu geriausia įveikti kiekvieną kliūtį ir diską „paguldyti” kuo arčiau krepšio ar net įmesti į krepšį. Galimų metimo būdų ir kelių paprastai būna bent keletas!

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!