Sausio
30 d.

Vasario 16–18 d. sugrįžta Klaipėdos šviesų festivalis


Žiema Klaipėdoje – ryški ir spalvinga. Populiariausiu šaltojo sezono renginiu pripažintas KLAIPĖDOS ŠVIESŲ FESTIVALIS sugrįžta. Netikėtomis spalvomis ir garsais Klaipėdos senamiestį užliejantis ŠVIESŲ FESTIVALIS kvies vasario 16–18 dienomis. Tris festivalio vakarus miesto svečius pasitiks pora dešimčių meninių instaliacijų, unikalių, išskirtinių, KULTŪROS SOSTINĖS METAMS dedikuotų projektų.Žiema Klaipėdoje – ryški ir spalvinga. Populiariausiu šaltojo sezono renginiu pripažintas KLAIPĖDOS ŠVIESŲ FESTIVALIS sugrįžta. Netikėtomis spalvomis ir garsais Klaipėdos senamiestį užliejantis ŠVIESŲ FESTIVALIS kvies vasario 16–18 dienomis. Tris festivalio vakarus miesto svečius pasitiks pora dešimčių meninių instaliacijų, unikalių, išskirtinių, KULTŪROS SOSTINĖS METAMS dedikuotų projektų.


Startą Klaipėdos šviesų festivaliui duos žaibinė šviesos mobilizacija TURGAUS gatvėje, po kurios Klaipėdos senamiestis paskęs šviesose. Dalyvauti laisvės spalvų akcijoje, šventės organizatoriai kviečia visus festivalio lankytojus – didelius ir mažus, klaipėdiečius ir miesto svečius. 
Norintys prisijungti, kviečiami su savimi atsinešti telefonus arba šviečiančius daiktus (prožektoriukus, šviečiančius žaislus, telefonus turinčius prožektorius). O turintys išmaniuosius telefonus, raginami parsisiųsti specialią nemokamą programėlę „Music Strobe“, kuri reaguoja į skambančią muziką ir kuria nuotaikingą, gyvą ir pulsuojančią šviesos instaliaciją. 
Energingai šviesos akcijai, kuri ne tik atidarys Šviesų festivalį, bet ir pažymės Lietuvos valstybės atkūrimą, diriguos profesionalios šokėjos. 
Festivalis tris vakarus lankytojų lauks 18.00–23.00 val.

 

Parengė VšĮ "Klaipėdos šventės"