Kovo
06 d.

Top 5 ką privalai padaryti Klaipėdoje


„Klaipėda yra visai nedidelis miestas lyginant su Bostonu ar Čikaga, tačiau čia tiek daug galima nuveikti, jog net pusmečio nepakaktų” – taip savo tinklaraštyje “Studyabroadlithuania” rašo studentė Caitlyn. Savo tinklaraštyje ji pateikė top 5 - sąrašą, ką privalu nuveikti esant Klaipėdoje, juo mes dalinamės su jumis: 

1. Nueik prie jūros. Klaipėdoje yra net keletas puikių paplūdimių, kuriuos tiesiog būtina aplankyti saulei leidžiantis.  

2. Eik pasivaikščioti. Klaipėdą drąsiai galima pavadinti žaliuoju miestu. Man asmeniškai teko galimybė daugiau laiko praleisti šiaurinėje miesto dalyje, keliauti miško takais link jūros ar tiesiog vaikštinėti miesto parke. Tai puikus laiko praleidimo būdas. Jei jūs aplankys sėkmė, vaikštinėdami miške net galite sutikti briedį! 

 

3. Skulptūrų “medžioklė”. Klaipėdoje apstu įspūdingų skulptūrų, tokių kaip stebuklingasis peliukas, legendinis vaiduoklis, katinas džentelmeno veidu ir daugybė kitų.  Mes su draugais skyrėme visą savaitę skulptūrų “medžioklei”! Taip, taip visą savaitę... Tad suskubkite tai padaryti kuo anksčiau. Tačiau jei negalite tam skirti daug laiko, užsukite į senamiestyje esantį Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centrą ir čia gausite visų skulptūrų sąrašą su žemėlapiu, todėl „medžioklė“ bus kur kas greitesnė. 


4. Paragauk pirštelių. Ką? Taip, pirštelių. Klaipėdos senamiestyje yra įsikūręs garsus baras, kuris taip ir vadinasi -“Senamiesčio baras”. Jame ruošiami jau legendiniais tapę senamiesčio piršteliai arba kitaip sūrio piršteliai, dėl kurių ,prisiekiu, net numirti verta!


5. Donut Tree. Klausimų net neturėtų kilti apie vietą, kurios pavadinime yra žodis „Donut“(liet. Spurga), tiesiog susiraskite šią vietą, paragaukite spurgų ir būkite laimingi.

Foto @Donut Tree Klaipėda