Kovo
05 d.

Sužinok kas vyksta Klaipėdoje šią savaitę


Nors pavasaris uostamiestyje nelepina šiltu oru, tačiau tai tikrai ne priežastis leisti laiką namuose. Juk mieste vyskta tiek daug įvairiausių koncertų, užsiėmimų bei kitokių veiklų. Tad, www.klaipedainfo.lt tęsia tradiciją ir kiekvieną savaitę apžvelgia svarbiausius ir įsimintiniausius renginius.   

Pirmadienis
Savaitę pradėti siūlome susipažinant su ebru menu parodoje „Lietuvos spalvos“ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje. 

Antradienis
Antrąją savaitės dieną pradėkite susitikime su rašytoju Sigitu Poškumi bei jo nauja knyga vaikams "Šokanti karvė, arba Maišatynė". Taip pat šį antradienį Klaipėdos koncertų salė kviečia į pasikalbėjimus su Steinway, Jurgio Karnavičiaus koncerte, o Klaipėdos jaunimo teatras į spektaklį „Pamoka“.  

Trečiadienis
Trečiadienį Klaipėda kviečia pasitikrinti žinias „Protų kovose“ muzikiniame klube „Jazzpilis“,  "KLAS" protmūšyje kavinėje "Max Coffee" bei įgytį naujų žinių meno istorijos paskaitoje „Puikusis Renesansas" ar  vakare su senąja Klaipėda.   Savaitės vidurys turi ką pasiūlyti ir sporto aistruoliams -  į savo varžybas kviečia Klaipėdos rankinio klubas "Dragūnas" bei krepšinio klubas "Neptūnas".  

Ketvirtadienis
Įsibegėjusią savaitę uostamiestyje pasitinka koncertai - "Jam Session" muzikiniame klube "Jazzpilis", "Ketvirtadienio Jazz su su S. Januška Jazz Quartet" kavinėje "Meat Lovers","Jums, Moterys" Klaipėdos kultūros centre "Žvejų rūmai", "Jausmų džiazas" Klaipėdos dramos teatre, "Vyrai myli-dainos žydi" Švyturio arenoje.  

Penktadienis
Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas.  Savaitgalį atidaro knygos „Prezidento žvalgas: du gyvenimai" pristatymas Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje bei koncertas "Pavasariški valsai" Klaipėdos koncertų salėje.  Vakarą pratęskite Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokio spektaklyje „Žizel“. O pabaikite koncerte "Tribute to Janis Joplin & The Doors". 

Šeštadienis
Šeštadienį liūdėti neleis spektaklis-ekskursija "Kėdė iš komedijų namo", šaškių ir šachmatų turnyras, tautinių šokių kolektyvų šventė „Gintaro laše mano Lietuva“, „Misija Sibiras’17“ dokumentinio filmo premjera ir susitikimas su ekspedicijos dalyviais, Apeirono teatro premjera „Delyras“, koncertas "Monika LIU & JAZZ" bei Klaipėdos krepšinio klubo "Neptūnas"  varžybos. 

Sekmadienis
Savaitę užbaikite Kovo 11- osios renginiuose Klaipėdoje.