Vasario
19 d.

Sužinok kas vyksta Klaipėdoje


Žiema ir žvarbus oras ne priežastis leisti laiką namuose. Juk mieste vyskta tiek daug įvairiausių koncertų, užsiėmimų bei kitokių veiklų. Tad, www.klaipedainfo.lt tęsia tradiciją ir kiekvieną savaitę apžvelgia svarbiausius ir įsimintiniausius renginius.   

Pirmadienis
Savaitę pradėti siūlome apsilankant spektakliuose "Aš laukiu tavęs, mielasis" bei  „Lopšinė suaugusiam vyrui“. Taip šį pirmadienį į savo koncertą "Švyrturio arenoje" kviečia atlikėja Nargiz. O norintys išmokti kažko naujo -  laukiami paskaitoje „Siuvinėjimas. Mažosios Lietuvos tautinio kostiumo detalės“


Antradienis
Antrąją savaitės dieną pradėkite "Šimtmečio popieriaus dirbtuvėse", į kurias kviečia Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės biblioteka. Taip pat šį antradienį į kino vakarą kviečia Žemaitijos dailininkų sąjungos galerija, kur išvysite filmą  "Iš menininkų gyvenimo".


Trečiadienis
Trečiadienį Klaipėda kviečia pasitikrinti žinias „Protų kovose“ muzikiniame klube „Jazzpilis“,  "Šprotų karuose" bare "Žvejų baras" bei įgytį naujų žinių Klaipėdos etnokultūros centro rengiamose edukacijose "Mažosios Lietuvos amatystė".  Savaitės vidurys turi ką pasiūlyti ir sporto aistruoliams - į savo rungtynes kviečia Klaipėdos rankinio klubas "Dragūnas", kur susitiks su Šiaulių "SM Dubysa-Gubernija". 


Ketvirtadienis
Įsibegėjusią savaitę uostamiestyje pasitinka koncertai - "Jam Session" muzikiniame klube "Jazzpilis" bei  "Ketvirtadienio Jazz su su S. Januška Jazz Quartet" kavinėje "Meat Lovers". O pratęsia spektakliai „Kultas“, "Vienos kraujas", "Reisas Nr. 37-P"   bei tradiciniai šokiai Klaipėdos etnokultūros centre. 


Penktadienis
Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas.  Savaitgalį atidaro Klaipėdos lėlių teatro spektaklis suaugusiems „Malina“, Darynn Zimmer ir  Gabrieliaus Aleknos koncertas Klaipėdos koncertų salėje, komedija „Vienišiai ir vienišės“ "Žvejų rūmuose" bei atlikėjo Sasha Song akustinis koncertas Klaipėdos kultūros fabrike.  Taip pat šį penktadienį į uostamiestį sugrįžtą krepšinis, į FIBA pasaulio čempionato atrankos rungtynes kviečia Lietuvos krepšinio rinktinė, kuri šį kart susitinka su Vengrijos krepšininkais. O vakarą uždaro "Tribute To Roxette" koncertas muzikiniame klube "Jazzpilis". 

 

Šeštadienis
Šeštadienį liūdėti neleis paroda „Lietuvos spalvos“, spektaklis „Keturi metų laikai“, lėlių spektaklis „Sudaužytas kiaušinis“, pjesė „Madagaskaras“, koncertas "Cover Nght".

 

Sekmadienis
Savaitę užbaikite spektaklyje-koncerte  „Neišmoktos pamokos“.