Spalio
24 d.

Skandinaviška hygge gyvensena Lietuvos pajūryje


Nors Skandinavija  dažniausiai asocijuojasi su šalčiu ir ilgomis naktimis, bet  gyventojai visuomet  laikomi laimingiausiais pasaulyje. Gal tai yra dėl to, jog būtent Skandinavijoje gimė vis labiau populiarėjantis Hygge gyvenimo būdas. 
Būti čia ir dabar, mėgautis kiekviena akimirka - tai yra pats tikriausias hygge. Taigi pasistenkite išvalyti galvą nuo rūpesčių ir grožėkitės tuo, kas prieš jūsų akis: „...kad siela niekada nestokotų puikių vaizdų...“
Jei artimiausiu metu neturėsite galimybės aplankyti Skandinavijos, mes mielai kviečiame jus į Klaipėdą, kur galėsite išbandyti hygge gyvenseną!


Kavos pertraukėlė su draugais
Sustoti kavos, pyrago gabalėlio ir pokalbio su draugais kokioje mažoje ir mieloje kavinukėje yra labai hygge. Švedijoje tai tapo ritualu su savitu pavadinimu – fika. Tai turbūt turėtų tapti privalomu ritualu visur, o ypač Klaipėdoje! Nes juk čia gali gerti kavą, bendrauti su draugais ir mėgautis pajūrio vaizdais.  


Pasivažinėjimas dviračiu
Pasivažinėjimai dviračiu gali būti hygge, jei tai neprimena Tour de France, o yra labiau panašesnis į ramų pasivažinėjimą mėgaujantis kraštovaizdžiu. O jei šiai kelionei pasirinksite dviračių miestą Klaipėdą, hygge laisvalaikis garantuotas. 


Jaukūs mezginiai
Tam, kad taptumėte tikrais hygge gyvensenos puoselėtojais, siūlome jums grožėtis ramiu kraštovaizdžiu Pajūrio regioniniame parke ar pasitikti laivus ant šiaurinio molo Melnrageje, susisupus į minkštą, šiltą megztinį.  Hygge aprangos tikslas yra potyris, o ne estetika, tad visiškai nesvarbu kaip su šiuo megztiniu atrodote, svarbiausia - kaip jūs jaučiatės. 


Draugai ir piknikų krepšiai
Bendrauti ir mėgautis vienas kito kompanija, leisti laiką drauge yra laaaabai hygge. Ir jokių triukšmingų barų ar sporto varžybų!!!  Pasikvieskite savo draugus jaukiam savaitgaliui Klaipėdoje, kur ne tik galėsite susipažinti su  istoriniu senamiesčiu, bet ir pasidaryti pikniką gryname ore miesto parkuose, prie jūros ar marių.  


Šventinis jausmas
Nors hygge yra visus metus egzistuojantis fenomenas, jis įgauna didžiausią pagreitį šventiniu sezonu, juk šv. Kalėdos ne už kalnų. O kas gali būti labiau hygge, jei ne žvaigždėta naktis sniegu pasipuošusioje Klaipėdoje, kur  visą  atmosferą pašildo karšto vyno taurė jaukiame senamiesčio restorane. Kas gali būti jaukiau?