Gruodžio
09 d.

Savaitgalį į teatro aikštę atkeliaus dar daugiau sniego


Nors tikrasis sniegas klaipėdiečius pradžiugino tik eglutės įžiebimo vakarą - sniego pūga visą mėnesį siaus magiškame sniego rutulyje, o nuo šio savaitgalio, Teatro aikštę papuoš ir stilizuota sniego paroda. Šį šeštadienį, gruodžio 10-ąją, į gerumo šventę Teatro aikštėje kviečia ir Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ moterys.

Kalėdinių renginių organizatorius VšĮ „Klaipėdos šventės“ jau šį šeštadienį, nuo 17 val. kviečia į centrine renginių erdve tapusią Teatro aikštę. Čia nušvis intriguojanti sniego paroda. 
„Norime, jog viso šventinio laikotarpio metu Teatro aikštė būtų šviesi ir ryški, kad būtų gera ir jauku, todėl jau rytoj į aikštę atkeliauja tikrai smagi, improvizuota sniego paroda. „Sniegą“ atveža mūsų miesto draugas ir ištikimas partneris iš Latvijos – Janis Petersons“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė. Sniego kolonos įsikurs šalia svarbiausių Klaipėdos kalėdinių akcentų – eglutės ir magiško sniego rutulio. 
Jau ne vienerius metus, kurdama kalėdinių renginių ciklą, Klaipėda buria šiltas ir gražias iniciatyvas. Į gerų darbų maratoną jungiasi ir Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ moterys, kurios visus klaipėdiečius kviečia atsigręžti į vaikus be namų ir namus be vaikų. Gruodžio 10 d. 16-19 val. ir gruodžio 17 d. 12-14 val., Teatro aikštėje vyksiančioje akcijoje rotarietės kvies klaipėdiečius drauge ieškoti šeimų, kurios galėtų atverti duris vaikų namų auklėtiniams, aukoti globotinių vasaros stovyklai ir vaišins kalėdiniais saldumynais. 
„Visuomenė vis dar bijo globoti dėl gajų mitų apie „blogus“ genus. Pačios jau ne vienerius metus draugaujame su „Ryto“ globos namų auklėtiniais ir matome, kokie vaikai šaunūs. Šia akcija norime padrąsinti klaipėdiečius domėtis vaikų globa, lankyti juos ir kartu ieškoti globėjų,“ – sako klubo prezidentė Virginija Beliauskienė.
Viena klubo narė Enrika jau globoja du paauglius berniukus ir savo asmeniniu pavyzdžiu įkvepia. Ji drąsindama visada sako, jog nėra nenorimų vaikų, yra tik neatrastos šeimos.
Rotarietės įsitikinusios, kad įsisenėjusias valstybės žaizdas turėtų padėti gydyti ir visuomenė. Todėl Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ yra LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ partneris ir kviečia bendromis pastangomis keisti Lietuvą.