Kovo
24 d.

Lietuva-Leipcigo knygų mugės garbės viešnia


„Esame puikus pasirinkimas tiems, kurie keliauja skaitydami ir skaito keliaudami“, - skelbia Turizmo departamentas šiandien prasidėjusioje Leipcigo knygų mugėje. Šiame renginyje garbės viešnios teisėmis dalyvaujanti Lietuva lankytojams pristato ne tik literatūrines naujienas, bet ir šalies turizmą. Turizmo departamentas kovo 23-26 d. vykstančią antrą pagal dydį Vokietijos knygų mugę nusprendė išnaudoti kaip unikalią galimybę perduoti vokiečių turistams žinią apie Lietuvą kaip patrauklią atostogų šalį.

Šiais metais mugėje pristatoma ir  Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017. Bendrame 20 m² ploto Valstybinio turizmo departamento stende lankytojai kviečiami pakeliauti po Lietuvą virtualiai stebint 360° filmus, jiems dalijami knygų skirtukai, turistiniai leidiniai vokiečių kalba, vaišinama lietuvišku mineraliniu vandeniu.

„Neabejojame, kad vokiečiai domėsis keliavimo po mūsų šalį galimybėmis. Pasakosime jiems ne tik apie tradicinius turizmo maršrutus, bet ir aktyvaus laisvalaikio gamtoje pasiūlymus, tokius kaip keliavimas po Lietuvą dviračiais, oro balionais, siauruoju geležinkeliu ar medžių viršūnėmis. Taip pat atkreipsime dėmesį į kulinarinio turizmo galimybes, pavyzdžiui, Alaus kelią, Žuvies kelią, temines degustacijas dvaruose, laivuose“, - vardija VTD Atvykstamojo turizmo poskyrio vyr.specialistė Jūratė Jazbutytė, koordinuojanti turizmo rinkodarą Vokietijos rinkoje.

Į oficialią Lietuvos renginių programą įtraukta ir Lietuvos turizmo galimybių prezentacija mugės lankytojams. Jos metu bus paskelbtas socialiniame tinkle „Facebook“ vykusio žaidimo nugalėtojas, kuriam bus įteikta kelionė į Vilnių.

Vokietija yra prioritetinė Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka. Pernai mūsų šalies apgyvendinimo įstaigose apsistojo beveik 175 tūkst. vokiečių – daugiausia, lyginant su kitų valstybių turistais.

Parengta pagal VTD informaciją