Gegužės
11 d.

Laivų parado kulminacijai - fejerverkas kokio Klaipėda nematė


Išskirtinėmis iniciatyvomis gausų - septintąjį „Laivų paradą“ vainikuos vieni įspūdingiausių fejerverkų Klaipėdoje. Tokią dovaną miestui įteiks Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija.

LAIVŲ PARADO KULIMINACIJAI -  FEJERVERKAS KOKIO KLAIPĖDA DAR NEMATĖ
2016 m. gegužės 11 d.
Išskirtinėmis iniciatyvomis gausų - septintąjį „Laivų paradą“ vainikuos vieni įspūdingiausių fejerverkų Klaipėdoje. Tokią dovaną miestui įteiks Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija.

Jau šį šeštadienį, gegužės 14 d., į Klaipėdą pakvies „Laivų parado“ ir Europos jūros dienos renginiai. Nuo ankstaus ryto vyksiančius jūriškus ir pramoginius renginius vainikuos ypatinga Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) dovana – galingas, Kuršių marias nušviesiantis, fejerverkas.
Renginio organizatorių teigimu, fejerverkas bus įspūdingas ir netradicinis. Su muzikine programa suderintas šviesos šou padangėje griaudės apie 5 minutes.
„Akivaizdu, kad šis „Laivų paradas“ išskirtis savo iniciatyvomis ir originaliais renginiais,  todėl ir šventinis fejerverkas bus kitoks nei įprastai. Fejerverką šaudysime nuo jūrinės baržos, todėl jis bus puikiai matomas tiek likusiems Klaipėdos pusėje, tiek persikėlusiems į Smiltynę. Tikiu, kad renginio svečiai liks maloniai nustebę“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ Romandas Žiubrys.  

Noriai į „Laivų parado“ bičiulių gretas įsijungianti LJKKA, vakaro kulminaciją - fejerverką dovanoja jau penktąjį kartą. Šiais metais fejerverko vertė rekordinė – net 5000 eurų.
„Gražią tradiciją privalu globoti ir auginti, o kartu su ja augame ir mes. Metų pradžioje asociaciją papildė 16-tas narys, o nuo balandžio įsijungė dar vienas, kurių indėlis ir leido surinkti rekordinę sumą. Smagu žinoti, kad prisidėdami prie gražiausio pavasario renginio, simboliškai į Klaipėdą pakviečiame ir vasarą“, - sakė LJKKA vykdantysis direktorius Harold Kovs. Kiekvienas LJKKA narys fejerverkui skiria po 500 eurų, o ką tik prie asociacijos prisijungę nariai - 200 eurų.

LJKKA noriai prisideda prie miesto švenčių organizavimo, aktyviai remia įvairius socialinius projektus. Asociacija vienija visas, tiesiogiai su uosto jūrų krovos ir keleivių pervežimo veikla susijusias įmones. Įspūdingas „Laivų parado“ fejerverkas dangų nušvies 22.30 val.

ANONSINIS KLAIPĖDOS LAIVŲ PARADO VAIZDO KLIPAS: https://www.youtube.com/watch?v=d5EG69e74B0&feature=autoshare

Išsami Klaipėdos laivų parado programa www.jurossvente.lt