Liepos
10 d.

Kur nueiti ir ką veikti šią savaitę Klaipėdoje?


Liepos mėnesiui įpusėjus ir vis šiltėjant orams mieste atsiranda daugybė koncertų, užsiėmimų bei kitų veiklų. Tad, www.klaipedainfo.lt tęsia tradiciją ir  kiekvieną savaitę apžvelgia svarbiausius ir įsimintiniausius renginius.

 Pirmadienis


Savaitės pradžioje siūlome išmokti kažko naujo – LCC tarptautinis universitetas kviečia į vasaros kalbų stovyklą „Summer language institute“. O tiems, kas mėgsta kitokias pramogas akcija „Burbuliatorius“ siūlo susitikti 18.30 val. Atgimimo aikštėje.

 

Antradienis

Antrąją savaitės dieną praleiskite turiningai interaktyvioje bibliotekos palapinėje, kur ne tik skaitysite, bet ir mankštinsitės, tapysite bei klausysite muzikos.

 

Trečiadienis

Trečiadienį Klaipėda kviečia pasinerti į muzikos garsus – 18 val. Lino Švirino dainojamosios poezijos vakaras, 20 val. „Džiazas po liepomis“ kartu su Klaipėdos choru „Aukuras“, o 21 val. tarpkontinentinės muzikos dueto koncertas muzikiniame klube „Raketa“.

 

Ketvirtadienis

Įsibegėjus savaitei uostamiestyje startuoja tarptautinis nematerialaus kultūros paveldo festivalis „Lauksnos“, kuris pakvies į tradicinių dainų ir šokių sūkurį. Dainas ir šokius į teatrą norintys iškeisti 18 val. laukiami Klaipėdos koncertų salėje smagioje komedijoje „Loto“. O tie, kurie ketvirtadienį nori pabaigti su trenksmu laukiami muzikiniame bare „Kaštonas“.

 

Penktadienis

Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas. Klaipėdos koncertų salės vasaros estradoje toliau tęsiasi muzikiniai vakarai, šį kartą - balsingoji Beata Ignatavičiūtė bei saksafonininkas Danielius Praspaliauskis. Mėgstantiems kitokį žanrą, muzikos namai „Jazzpilis“ kviečia į Cover Nigt koncertą. O Friedricho pasažas tęsia gyvos muzikos vakarus, šį kartą svečiuose Gytis Paškevičius ir Crazy Crow. Vakarą siūlome užbaigti kartu su geriausiomis 2016 m. kanų liūtų reklamomis.

 

Šeštadienis

Šeštadienį liūdėti neleis „Aludarių diena“, tarptautinis garažinio roko festivalis "Punk's Not Dead! Klaipėda '2017" , „SIMO“ koncertas kavinėje „Pauzė“ bei „Miami Vice“ muzikiniame bare „Kaštonas“.

 

Sekmadienis

Savaitę siūlome užbaigti aktyviai – studijos „Tavo šokis“ organizuojamame jungtiniame bačatos ir zumbos flashmob’e.