Gegužės
08 d.

Kur nueiti ir ką veikti šią savaitę?


 Klaipėdą atkeliavę vasariški orai ir uostamiesčio renginių kalendorius siūlo neužsibūti namuose. Įvairūs koncertai, spektakliai ir renginiai – nėra kada tinginiauti, metas išnaudoti kiekvieną dieną turiningai. O jeigu dar neišsirinkote kaip paįvairinti šios savaitės dienas – turime jums kelis pasiūlymus.

Šį pirmadienį siūlome pradėti jau tryliktus metus vykstančiame vieninteliame tokio masto dizaino festivalyje Lietuvoje "Dizaino savaitė". Būtent šią savaitę Klaipėda ir kiti Lietuvos miestai pasiners į dizainerišką fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, semtis žinių ir jomis dalintis konferencijose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai.
 

Antradienį į Klaipėdą sugrįžta tradicinių giedojimų vakaras Klaipėdos etnokultūros centre bei pažintis su kinų kalba ir kultūra Klaipėdos miesto viešojoje bibliotekoje. Mažiesiems klaipėdiečiams antroji savaitės diena taip pat turi ką pasiūlyti. Į nuotaikingą lėlių spektaklį „Šunyčiai patruliai. Nuotykiai cirke" kviečia "Žvejų rūmai", o cirko artistai iš Ukrainos - į išskirtinį šou ant vandens. 

Trečiadienį uostamiestyje taip pat netrūks renginių: festivaliai, paskaitos, koncertai, susitikimai. Į susitikimą su Arvydo Juozaičiu bei į jo knygų sutiktuves kviečia Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, o į koncertą "Žaisminga laisvalaikio diena" - Klaipėdos koncertų salė.                                                                                                      

Ketvirtadienį siūlome praleisti aktyviai. 16 val. orientavimosi sporto klubas "O! Klaipėda" kviečia į orientavimosi sporto ketvirtadienį, o po to sportinius batelius keičiame į šokių  ir 19:00 val. susitinkame Klaipėdos etnokultūros centro organizuojamuose tradiciniuose šokiuose „Vožinis" (Daržų g. 10).                                                                                      

Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas. Į uostamiestį sugrįžta XXI tarptautinis Stasio Šimkaus chorų konkursas, kuris į chorų koncertus kvies visą savaitgalį. Mėgstantiems kitokį žanrą socialinis klubas "Raketa" siūlo klaipėdietės atlikėjos ir dainų autorės Ingaja koncertą.
 

Šeštadienio liūdėti neleis festivalis "Dizaino savaitė", lėlių spektaklis „Raudonkepuraitė“, varžybos "Fittest in Klaipėda challenge", XXI tarptautinis Stasio Šimkaus chorų konkursas, XVI šokių festivalis-konkursas „Šokio vizija“, futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės, kamerinės muziko maratonas, „Vilties tenisas“, spektakliai „Kalės vaikai“.                           

Savaitę siūlome užbaigti aktyviai ir kūrybingai  - foto sprinte "Paliesk svajonių kadrą" 2018.