Balandžio
23 d.

Kur nueiti ir ką veikti šią savaitę?


Įsibegėjęs pavasaris  kviečia išnaudoti kievieną dieną turiningai! Įvairūs koncertai, spektakliai, parodos –  renginių kalendorius tiesiog lūžta nuo pasiūlymų. Tačiau jeigu dar neišsirinkote kaip paįvairinti šios savaitės dienas – turime jums kelis pasiūlymus.

Pirmadienis
Savaitę siūlome pradėti Klaipėdos etnokultūros centro "Tradicinės lopšinės ir žaidinimai" užsiemimuose bei susitikti su rašytoju, režisieriumi, aktoriumi, scenaristu Alvydu Šlepiku Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje.

Antradienis
Antrąją savaitės dieną siūlome pradėti Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kur susipažinsite su kinų kalba ir kultūra. O pratęsti susitikimuose su rašytojais - poete Irena Stražinskaite-Glinskiene Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos "Miško" padalinyje bei   vaikų rašytoja Evelina Daciūte Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos jaunimo skyriuje. Taip pat šį antradienį Mažosios Lietuvos istorijos muziejus kviečia į leidinio  „Nepriklausomybės diena. Vasario 16-osios minėjimas Klaipėdoje“ pristatymą. O šokio gerbėjai laukiami šokio miniatūrų vakare „Laukimai“. 

Trečiadienis
Trečiadienį Klaipėda kviečia pasitikrinti žinias "Protų kovose" muzikiniame klube "Jazzpilis" ar "KLAS" protmūšyje kavinėje "Max Coffee". Savaitės viduryje taip pat netruks įvairiausių spektaklių, jūsų lauks Kauno šokio teatro AURA auro trupė su spektakliu „Norėčiau būt paparčio žiedu“, taip pat spektaklis ,,Vienišiai ir vienišės" bei miuziklas "Veronika". 


Ketvirtadienis
Įsibegėjusią savaitę uostamiestyje pasitinka koncertai -  "Jam Session" muzikiniame klube "Jazzpilis", ketvirtadienio jazz su "Jazzmaitija" kavinėje "Meat Lover's", "80-90 -ųjų diskoteka" "Švyturio arenoje".  Taip pat šis ketvirtadienis turi ką pasiūlyti ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams - į orientavimosi sporto ketvirtadienius kviečia "O!Klaipėda".  

Penktadienis
Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas.  Savaitgalį pradėkite  spektakliuose ,,Įnamis" ir "Malvina", o pratęskite koncertuose "Violončelės garsų magija", "Kamanių šilelis", "BaltosVarnos".   

Šeštadienis
Šeštadienį liūdėti neleis lėlių spektaklis „Sudaužytas kiaušinis“, spektaklis – ekskursija apie Klaipėdos dramos teatrą „Kėdė iš komedijų namo“, Ramūno Rudoko kultinis spektaklis "Tėtis", spektaklis "Kalės vaikai“, vakarėlis "Užtemimas: Dj Pinigai, Quaint, SevenBugs". 

Sekmadienis
Savaitę užbaikite G. Kuprevičiaus tezių operoje "Liuterio durys".