Rugpjūčio
14 d.

Kur nueiti ir ką veikti šią savaitę?


Vasarą renginių kalendorius lūžta nuo pasiūlymų – įvairūs koncertai, spektakliai ir renginiai – nėra kada tinginiauti, metas išnaudoti paskutines vasaros savaites, kurias norėsis prisiminti  rudens vakarais. O jeigu dar neišsirinkote kaip paįvairinti šios savaitės dienas – turime jums kelis pasiūlymus.

Šį pirmadienį Klaipėdoje prasideda  merginų Europos rankinio čempionatas, kuris vyks iki rugpjūčio 20 d. Taip pat pirmadienį siūlome pradėti energingai -  Lotynų Amerikos ritmais – šokių pamokose “Rueda” šokių studijoje. O mėgstantys savaitę pradėti ramiau laukiami Klaipėdos apskrities viešojoje I.Simonaitytės bibliotekoje, kur 17 val. vyks poezijos ir muzikos valandos.

Antradienį norintys ištrūkti iš miesto šurmulio, laukiami Smiltynėje, kur 18.30 val. vyks harmonizuojančios muzikos seansai „Garsų kalba“.

Trečiadienį siūlome praleisti aktyviai. 10 val. Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras kviečia į juoko jogos užsiėmimus Klaipėdos universiteto Botanikos sode, o 18.30 val. į solo latino šokio pamoką. Arba  galite  pėdinti į Girulius, į  susitikimą su Klaipėdos dramos teatro aktore Regina Šaltenyte.


Ketvirtadienį uostamiestyje taip pat netrūks renginių: pristatymai, spektakliai, koncertai, futbolo varžyvos. Būtent šį ketvirtadienį į uostamiestį sugrįžta futbolas, Klaipėdos centriniame stadione A Lygos rungtynėse susirungs Klaipėdos „Atlantas“ ir Marijampolės „Sūduva“. Taip pat šį ketvirtadienį į savo renginius kviečia ir Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka, Klaipėdos dramos teatras bei Klaipėdos menų akademija


Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas. Į Klaipėdos miesto gatves sugrįžta šokio ir garso spektaklis-ekskursija „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“. Taip pat šį penktadienį Klaipėdos universiteto botanikos soda kviečia į vasarišką šventę “Ievaro tiltas”, kur jūsų lauks diskursijos, seminarai, parodos, pramogos.  O penktadienio vakarą užbaikite kartu su “Filmai didžiąjame ekrane”, šį kartą “Ponas Trumbo”. 

Šeštadienio liūdėti neleis Europos rankinio čempionatas, “Pajūrio trasa”, finalinis projekto „Folkšokas 2017“ koncertas, Šarūno Barto filmo "Šerkšnas” premjera

Savaitę siūlome užbaigti  tradiciškai  Klaipėdos blusų turguje.