Kovo
16 d.

Kovo mėnuo Lietuvos jūrų muziejuje


KOVO MĖNESĮ LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS LAUKIA JŪSŲ PENKTADIENIAIS, ŠEŠTADIENIAIS IR SEKMADIENIAIS 
EKSPOZICIJOS IR PASIRODYMAI

Akvariumo ir muziejaus ekspozicijų lankymas 10.30–17.00 val.

Delfinų ir kaliforninių jūrų liūtų pasirodymas 12.00 ir 15.00 val.

EDUKACINĖS POPIETĖS – NEMOKAMAI !
„Kas šiandien pietums?“ 
Vyksta penktadieniais 14 val. ekspozicijoje „Baltija – mūsų namai“. 
Edukacinės popietės metu pristatomi didžiausi Baltijos jūros žinduoliai – ruoniai. Popietės dalyviai turės galimybę stebėti jų maitinimą, sužinos kaip elgtis pakrantėje pastebėjus ruonį, aiškinsis ar Baltija yra saugūs namai šiems žinduoliams. 

Kaip (iš)gyventi jūroje? 
Vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais. Susitinkame 13 val. Nerijos forte, prie ąžuoliuko. 
Kviečiame į jūrinį nuotykį! Sekant jūrinės laivybos istorijos pėdomis, priimkite gyvenimo laive iššūkius ir išmėginkite jėgas (iš)gyventi jūroje! 
Kodėl Baltijos jūros dugne skendi tūkstančiai laivų, o kitose jūrose jų beveik nėra? Kaip orientuotis jūroje ir rasti kelią namo esant rūkui? Kaip susikalbėti naudojant jūrines vėliavėles? Kam buvo reikalingas gelbėjimo vežimas? Ar gebate rišti jūrinius mazgus? Atsakymus rasite popietės metu. Susitikime! 

NAUJIENA
Kam Martynui sparnai?
Vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais 14 val. Akvariumo viduje, prie pingvinariumo.
Edukacinės popietės metu pristatomi neskraidantys paukščiai, pingvinai: jų gyvenimo etapai, elgsena, mityba, tarpusavio bendravimas ir kt. Sužinosite muziejaus gyvenančio pingvino Martyno istoriją.  Išgirsite ir kiek netikėtų pingvinų gyvenimo faktų bei jų elgesio įpročių (pingvinų vaikų darželiai, meilės istorijų ypatumai, gyvenimo bendruomenėje detalės). Popietės metu stebėsime pingvinų maitinimą.


SPECIALŪS PASIŪLYMAI, REKOMENDACIJOS, AKCIJOS KOVĄ
KOVAS – SENJORAMS!
Visą kovo mėnesį bilietai į delfinų pasirodymą senjorams – TIK 2,00 Eur! Nuolaida galioja perkantiems bilietus muziejaus kasoje, pateikus pažymėjimą!

VAIKAI IR MOKINIAI (PATEIKĘ PAŽYMĖJIMUS KASOJE) MUZIEJŲ LANKO NEMOKAMAI!

SVARBU! Norint išvengti stovėjimo eilėje, siūlome bilietus į ekspozicijas ir delfinų pasirodymus įsigyti iš anksto internetu www.ljm.lt 

(nemokamų bilietų mokiniams  pasižymėti internetu galimybės nėra, juos gausite kasoje, pateikę pažymėjimus)

PRIMENAME! Atsinaujinusiame Akvariume įsikūrusioje suvenyrų parduotuvėje galėsite įsigyti įdomių, šiuolaikiškų ir jūrinį paveldą pristatančių suvenyrų!