Balandžio
10 d.

Klaipėdos miesto turizmo galimybės pristatytos tarptautinėje turizmo parodoje “OTDYCH/LEISURE 2018 ”


Balandžio 4 – 7 dienomis Minske (Baltarusija) vyko tarptautinė turizmo paroda „Otdych 2018“, kurioje buvo pristatyti ir Klaipėdos miesto turizmo ištekliai.

Jungtiniame Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos stende taip pat buvo pristatytos ir Vilniaus, Kauno, Trakų, Druskininkų bei Klaipėdos rajono turizmo galimybės. 

Ši paroda yra vienintelė atostogų  paroda, kuri vyksta Baltarusijoje. Šiais metais parodoje “OTDYCH/LEISURE 2018 ” dalyvavo daugiau kaip 120 turizmo firmų ir kelionių organizatorių atstovų iš Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Lietuvos, Latvijos, Slovakijos, Portugalijos, Turkijos, Bulgarijos, Serbijos, Čekijos , Kubos, Egipto ir Baltarusijos. 

Parodos metu lankytojai Lietuvos stende buvo kviečiami dalyvauti loterijose bei paskanauti lietuviškų gardumynų. Tarptautinėje turizmo parodoje bei Lietuvos stende apsilankė Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas, kuris į parodą atvyko kartu su komercijos atašė Julijumi Glebovu. 

Kaip ir kiekvienais metais Klaipėda susilaukia nemažo parodos lankytojų susidomėjimo. Juos domina tiek apgyvendinimo, atvykimo galimybės, tiek aktyvus laisvalaikis.