Sausio
13 d.

Klaipėdos miesto bei regiono turizmo galimybių pristatymas tarptautinėje turizmo parodoje Vakantiebeurs,NyderlanduoseSausio 10 – 15 dienomis Klaipėdos TKIC , kartu su kolegomis iš  Šilutės, Palangos, Druskininkų ir Klaipėdos rajono, dalyvauja tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „Vakantiebeurs 2017“ Utrechte(Nyderlandai).  

Ši paroda yra viena didžiausių ir gausiausiai lankomų visuose Nyderlanduose. Pristatyti keliones į savo šalį, į parodą kasmet atvyksta valstybių iš visų žemynų atstovai. Šiais metais šioje parodoje prisistato 1080 dalyvių, tad parodos organizatoriai net neabejoje, jog šiemet sulauks daugiau nei 120 000 kelionių entuziastų. Lyginat su praėjusiais metais,  parodoje apsilankė apsilankė 121 573 svečiai. 

Kaip ir kiekvienais metais Klaipėda susilaukia nemažo parodos lankytojų susidomėjimo. Juos domina tiek apgyvendinimo, atvykimo galimybės, tiek  aktyvus laisvalaikis ir kultūriniai renginiai.  Šiais metais taip pat džiaugiamės, jog prie mūsų stendo komandos prisijungė ir LR garbės konsulė Lina van Kersten.

Paroda Utrechte veiks iki sausio 15 d.