Vasario
01 d.

Klaipėda pagaliau turi reguliarų susisiekimą su Palangos oro uostu


Klaipėda pagaliau turi reguliarų susisiekimą su Palangos oro uostu

Trečiadienį, kovo 23 dieną, atidaromas šaudyklinis maršrutas “Klaipėdos autobusų stotis – Palangos oro uostas”. Londono (Luton) kryptimi “Wizzair” keleiviai iš Klaipėdos autobusu išvyksta 10:40. Autobusas iš Palangos oro uosto su atskridusiais iš Lutono oro uosto keleiviais į Klaipėdą grįš 13:30.

Šiuo 100-ojo numerio maršrutu važiuos dideli raudona spalva nudažyti autobusai. Švieslentėje greta numerio švies ir oro uosto ženklas. Maršruto grafikas yra susietas su atskrendančių/išskrendančių lėktuvų grafikais, taigi jie keleivius atveš į kiekvieną skrydį ir parveš atskridusius.

Maršruto trasa pasirinkta taip, kad kelionė truktų kuo trumpiau. Autobusas stoja tik Palangos autobusų stotyje ir Palangos oro uoste, į Klaipėdą įvažiuoja Liepų gatve. Kelionė iš Klaipėdos į Palangos oro uostą trunka tik 40 minučių, atgal – 35 minutes.

Maršrutas bus patogus ir Palangos oro uosto darbuotojams. Dalis jų gyvena Klaipėdoje ar Palangoje; dabar į darbo vietą jie galės atvykti patogiai ir nebrangiai.

Naujasis autobuso maršrutas yra viena iš reikšmingesnių Klaipėdos miesto savivaldybės priemonių pritraukti oro linijų keleivius į miestą. Šiemet įvairioms rinkodarinėms priemonėms miestas numatė skirti 90 tūkstančių eurų. Naująjį maršrutą taip pat organizuoja tiesiogiai Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, ji vežėjui dengs ir patiriamus nuostolius (billieto kaina maršrute – tik 1,10 Eur).

Maršruto reisų paros skaičius priklausys nuo skrydžių skaičiaus. Šį vasaros sezoną, nelygu savaitės diena, reisų skaičius svyruos nuo 2 iki 8. Esant dideliam lėktuvo užpildymui, numatyta to skrydžio keleiviams parvežti į trasą išleisti du šio maršruto autobusus.

 

Daugiau info - www.klaipedatransport.lt