Gruodžio
04 d.

Ką veiksime Klaipėdoje šią savaitę?


Žiema ir žvarbus oras ne priežastis leisti laiką namuose. Juk mieste vyskta tiek daug įvairiausių koncertų, užsiėmimų bei kitokių veiklų.  Tad, www.klaipedainfo.lt tęsia tradiciją ir kiekvieną savaitę apžvelgia svarbiausius ir įsimintiniausius renginius.    

Pirmadienis
Jaukų pirmadienio vakarą  Klaipėdos etnokultūros centras siūlo praleisti tradicinių giedojimų vakare "Sveika, Aušros žvaigždė šviesi" 18 val.


Antradienis
Antrąją savaitės dieną pradėkite kitaip, tapkite LCC "English Club" nariu ir išmokite kažko naujo. O jei vakarą norite praleisti smagiai, tuomet keliaukite į "Žvejų rūmus", kur jus pasitiks Sankt Peterburgo šokio teatras “Iskušenije”.

Trečiadienis
Trečiadienį Klaipėda kviečia pasitkrinti žinias „Protų kovose“ muzikiniame klube „Jazzpilis“. Išsilugusiems muzikos, siūlome apsilankyti atlikėjo Manto akustiniame žiemos koncerte.
O sporto aistruoliai laukiami Lietuvos rankinio lygos rungtynėse, kur susitiks  Klaipėdos „Dragūnas“ ir  Kauno „Granitas-Karys“.

Ketvirtadienis
Įsibegėjusią savaitę uostamiestyje pasitinka spektakliai -  "Kontrabosas", ,,Tėvas“ ir  "Čikaga".  Tęsia Vlado Bagdono naujos kompaktinės plokštelės pristatymas bei renginiai Klaipėdos bibliotekose. O pabaigia ketvirtadienio Jazz su A. Kilis & Friends.

Penktadienis
Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas. Savaitgalį atidaro šventinės klasikos festivalis "Salve musica", su koncertu "J. S. Bach Kalėdų oratorija".  Taip pat šį penktadienį į savo koncertą kviečia Vytautas Šiškaukas. O vakarą vainikuos Eglės Vertelytės filmas „Stebuklas“.


Šeštadienis
Šeštadienį liūdėti neleis  Advento vainikų kūrimo brunch‘as viešbutyje "Dunetton", miuziklo “Eglė žalčių karalienė” premjera, spektaklis „Lopšinė suaugusiam vyrui“, uodo šeimos turgelis, susitikimai Kalėdų namelyje prie jūros

Sekmadienis
Savaitę užbaikite Lietuvos krepšinio lygos varžybose “Neptūnas” – “Juventus”.