Sausio
15 d.

Dar vienas skrydis į Palangą – šįkart su „Ryanair“


Dar vienas skrydis į Palangą – šįkart su „Ryanair“

Pustuštis Palangos oro uostas šiais metais sulaukia kaip niekada daug dėmesio. Oro bendrovės viena po kitos skelbia pradėsiančios skrydžius į šį kurortą. Penktadienį pigių skrydžių kompanija „Ryanair“ paskelbė irgi skraidinsianti keleivius į Palangą.

Tai patvirtino „Ryanair“ komercijos direktoriaus pavaduotoja Kate Sherry. Nuo kovo mėnesio ši oro bendrovė du kartus per savaitę skraidys iš Palangos į Londono Stanstedo oro uostą.

„Per metus planuojame skraidinti trisdešimt tūkstančių keleivių per Palangos oro uostą, kuris yra naujausia „Ryanair“ kryptis Lietuvoje“, – portalui lrytas.lt teigė K.Sherry.

news_ryanair_607„Ryanair“ paskelbė apie planus skraidinti keleivius po to, kai apie tai pranešė jų didžiausias konkurentas „Wizz Air“, tačiau  K.Sherry sakė, kad tai nesusiję.  Nuo šių metų kovo „Wizz Air“ skraidins keleivius iš Palangos į Londono Lutono oro uostą ir atgal.

Derybos su pigių skrydžių bendrovėmis truko bent keletą metų, tačiau tik dabar pranešama apie skrydžių pradžia. Tai – gera žinia iš Vakarų Lietuvos kilusiems emigrantams, uždarbiaujantiems Didžiojoje Britanijoje. Iki šiol jiems tenka keliauti iki Kauno ar Vilniaus oro uosto.

Tikėtina, kad ateinančią vasarą Palangoje padaugės poilsiautojų iš Baltarusijos. Šios šalies oro bendrovė „Belavia“ taip pat paskelbė apie skrydžių pradžią į populiariausią mūsų šalies kurortą.
„Belavia“ vasarą ketina pradėti tiesioginius skrydžius tarp Palangos ir Minsko. Skrydžiai vyks kartą per savaitę (sekmadieniais) nuo birželio 19 dienos iki rugsėjo 4 dienos.

„Wizz Air“ lėktuvai iš Palangos kils tris kartus per savaitę ir skraidins į Londono Lutono oro uostą.
Dar viena oro bendrovė – Lenkijos LOT šešis kartus per savaitę kils skristi į Varšuvą.
Vasarą sugrįš Rusijos oro linijos „Rusline“ – skraidins iš Maskvos į Palangą.

 

Informacija paimta iš lrytas.lt portalo